Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 évvel idősebbek férfiak!...

30 évvel idősebbek férfiak! Ti hogyan fogadnátok, ha egy 16-17 éves lány, azt mondaná, h oda adná a szüzességét?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy a lány számodra nagyon vonzó...
2011. febr. 17. 21:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De egy 30 évvel idősebb f*sz igenXD Azt még megértem, hogy max 10 évvel, bár ez is bőven elég, de 30 évvel? Még plusz 10 a 30-hoz az 40 és már nagyapád lehetneXD Gratulálok-.- Örülök, hogy nem ismerjük egymást:)
2011. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Két oldalról lehet megközelíteni. Az egyik, hogy ha én nem dugom meg, megdugja más. És az szinte biztos, hogy rosszabb lesz a lánynak, nekem meg biztos rosszabb lesz. A másik, hogy hát 'ázze, ilyet nem csinálunk... Elbeszélgetnék a lánnyal, hogy miért akarja, megbeszélnénk, miért nem a szüleivel beszéli meg a bajait, segítenék neki, amiben tudok, esetleg meginnék vele egy fél pohár jóféle tokaji aszút (hogy ebből is érezze a felnőttnek nézést), de hogy nem fogadnám el azt az ajándékot, amit igenis annak adjon oda, akivel legalább egy kis valószínűsége van az életvégig tartó párkapcsolatnak, az biztos.
2013. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

nem is ismeritek a kérdezőt, de 'fikázzátok és elítélitek...'.

na figyelj!

én is ebben a cipőben járok,csak én már sokkal előrébb.

tavaly nyáron, amikor bulizni voltunk, megismerkedtem egy 40év feletti pasassal. (nem mondaná rá senki, max. 32-t.). számomra nagyon vonzó volt a kedvessége, a komoly gondolkodása és a helyes észjárása. ezek után összefutottunk többször is. egyre közelebb kerültünk egymáshoz. idővel megtörtént az első csók, aztán már petting és utána megtörtént. én is szűz voltam, és Ő az akinek odaadtam. mai napig együtt vagyunk! és itt nem játszik sem az,hogy jaj mert pénz, sem más. egyszerűen szeretem, bízok benne, és ha nincs velem nagyon hiányzik. nem ez az első kapcsolatom, de ez az első komolyabb. azt gondol mindenki amit akar, és le is pontozhattok, attól még mindig szeretem.

2014. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

előző vagyok

17/L

2014. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szerintem se erdekeljen itt mas velemenye!

Ugyanilyen helyezetben vagyok en is. 16 eves vagyok es egy 32 eves baratom van.

Nem penz miatt, de szeretem. En is szuz voltam, es neki adtam a szuzessegem. O ezt tudta, es nagyon szepen bant velem es a mai napig tisztel es barmi van meg tudom beszelni vele.

2016. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!