Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk. Férfiak szeretitek...

Fiúk. Férfiak szeretitek elvenni egy lány szüzességét? (úgyértem ha igazán szeretitek a csajt)

Figyelt kérdés
légyszi indokoljatok....:D(de nemmuszáj)
2009. aug. 23. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
ha igazán szereted a lányt, akkor mind1, hogy a szüzességét veszed el, vagy nem. Bár az is igaz, hogy ha első vagy, akkor az egy nagyobb kötődést ad mentálisa. És nem utolsó sorban örök emlék a lánynak és a fiúnak is :D
2009. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Határozott nem a válasz.
2009. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
aki nem szeretné elvenni 1 csaj szüzességét az vagy undoritonak találja a vért vagy azért van mert azt hiszi, hogy tapasztalatlan a lány és ügyetlen meg folyton vigyázni kell rá ez lehet hogy általában igy is van de nekem volt 1 barátnöm akivel isteni volt a szex majd 1 hét mulva bevallota, hogy szűz volt mikor lefeküdtünk.nos álmomban sem gondoltam volna róla.
2009. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nemrég vettem el a barátnőm szüzességét! Fiú létemre belekönnyeztem az elsőbe. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jól tud esni az, hogy szeretnek és megbíznak bennem. Szerintem ez mindkét félnek egy meghatározó élmény. (mármint akinek számít)
2009. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miét kell leszavazni azt, hogy nem venném el egy lány szüzességét. Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy egy nőnek fájdalmat okozzak!
2009. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsónak:

milyen kis aranyos vagy:D

de am nemén pontoztalak le...:D

2009. aug. 27. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem elvenni. Tisztelettel elfogadni, ha nekem akarja adni.
2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!