Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudjak megmondni a...

Hogyan tudjak megmondni a ferfiak h egy lany szuz meg?

Figyelt kérdés
raneznek egy lanyra es mar tudjak h szuz vagy nem...ez annyira latszik?
2009. júl. 17. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez szerintem hülyeség. Én pl még szűz lány vagyok, mégis mindenki azt mondja, már tuti megk*rtak. Szerintem nagyon félénk lehet, akiről ránézésre megmondják, hogy még szűz. Ez szerintem nem sugárzik.
2009. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat pl az uncsim eleg felenk es nem szuz....es egy pasi ranezett es megmondta: nah ez se szuz mar
2009. júl. 17. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Jól tippelt! Én is szűz vagyok és mégis álmában sem gondolná rólam az ember..Sőt azt hiszik a fél Pest "átment" rajtam.
2009. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha belegondolsz a reális esély ,hogy eltaláld 50% vagy az , vagy nem :D
2009. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Rám is mindenki azt mondja hogy nem vagyok szűz,pedig az vagyok..Legalábbis pasival még nem voltam együtt....De ezt nem sokan gondolják...:)De nem baj:)
2009. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányok olyan helyzetben kiderül az...izgulás,bénázás stb.

De nincs gond ezzel nem is értem miért baj ha észrevesszük mi srácok...Engem pl.az sokkan jobban zavar ha nem mondja el a csajszi hanem adja a vagányt...jobban figyelnék rá hogy ő is élvezze.

2009. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

A legtöbb pasi csak külső szépség alapján mond ilyen véleményeket. Én azt figyeltem meg suliban, hogy aki elvesztette a szüzességét az bunkóbb és beképzeltebb lett.

Tehát ha egy lány túl kedves mindenkivel szemben hogy igaz legyen, vagy éppen félénk, akkor szerintem szűz.

De amúgy nem számít..

(23/F)

2009. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szűzként is félénk voltam sokáig. Szóval ez tenyleg fifty-fifty esély...
2015. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!