Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ennyire az "első" a...

Miért fáj ennyire az "első" a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel próbálkoztunk, de nagyon fáj neki, és többször abba is hagytuk.Mindenkinek ennyire fáj?Mitől van ez?Felizgattam, csókolgattam, nyaltam, meg minden.Eléggé fel volt izgulva, aztán csináltuk tovább, egy kicsit bement, fájt neki, aztán úgy döntöttünk, h abba hagyjuk...kiment zuhanyozni, mondta, h vérzett egy kicsit, meg furán érezte magát utána...de nem tudom, h akk most át szakadt a szűzhártyája v nem v most mi van.
2011. febr. 11. 22:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
eddig sem erőltettem, nem lyukra játszok.Barátnőm van és szeretem
2011. febr. 13. 14:44
 12/14 anonim válasza:
szerintem ne aggódj, ahogy mások is írták, próbálkozzatok szerintem mindig, és mindig jobb lesz picivel. Mi is nemrég kezdtük el a próbálkozást a barátommal, és első két alkalommal véreztem, de másodszorra kevésbé, azóta pedig mikor elkezdjük, fáj (és néha közben is kicsit) de általában elmúlik és minden alkalommal egyre jobb. Aki szerint a barátnőd frigid az meg egy f***sz. erről ennyit:) ne higgy neki!
2011. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bianka32323 válasza:
hát figyej... én most magambol indulok ki mert nemrég vesztettem el a szüzességem és ugyan ez volt a probléma mind nálatok... nagyon jó volt minden eléggé fel is voltam izgulva nedves is voltam de amikor megpróbálta berakni elég furcsa volt számomra akármennyire is akartam a doolgot fájt... az első próbálkozás nem jött össze véreztem is meg nagyon szarul éreztem magam... de amikor másodszor próbálkoztunk úgy szervesztük be hogy nagyon sok időnk volt a pettingre... ebbe beletertozott a simogatás csókolgatás nemiszervek érintkezézse persze dörszölte rajta... nagyon fontos hogy bisztonságossan érezze magát(legalább is nekem az volt)...és ha arra kerül a sor akkor olyan hogy sikosító meg ilyenekkre na sajnájátok a pénzt mert attól is fájhat neki hogy nem elég nedves nálunk ez volt a gond nedves voltam de nem eléggé és am ha sikosítót használtok akkor picit kend be a punciát is ne csak a pénisz-re... és egy másik fontos dolog... ne felecsd el ujjazni de kérdezd meg mikor hogyan csináld és mien gyorsan és meglehetőssen próbájjátok meg úgy hogy akkor rakd be ha majdnem el megy... ja és még valami ha berakod vagy épp rakod be ne feszícs rá a péniszedre mert akkor sokkal keményeb és nagyon fájni fog neki hidd el tapasztalaból beszélek... és ha minden összejön akkor remélhetőleg nem fog neki fájni... szóval sok sikert :)
2011. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek nem fájt egyáltalán(nem a legszűkebb, meg elötte már sokat pettingeltünk) és pár csepp vér volt csak.. akkor ment el 1.
2011. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!