Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ennyire az "első" a...

Miért fáj ennyire az "első" a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel próbálkoztunk, de nagyon fáj neki, és többször abba is hagytuk.Mindenkinek ennyire fáj?Mitől van ez?Felizgattam, csókolgattam, nyaltam, meg minden.Eléggé fel volt izgulva, aztán csináltuk tovább, egy kicsit bement, fájt neki, aztán úgy döntöttünk, h abba hagyjuk...kiment zuhanyozni, mondta, h vérzett egy kicsit, meg furán érezte magát utána...de nem tudom, h akk most át szakadt a szűzhártyája v nem v most mi van.
2011. febr. 11. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha vérzett akkor valoszinüleg átszakadt de ne eröltesd csak haladjatok igy tovább szépen lassan és menni fog az egy idö után
2011. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
már máskor is próbáltuk, egy picit akkor is vérzett, meg most is...akk tuti, h átszakadt?lehet, h csak felsértettem v valami.
2011. febr. 11. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Kedves Kérdező!

Szerintem a barátnőd egy frigid, szexualitásra alkalmatlan teremtés. Nem érdemel meg téged. Keress egy olyan lányt, aki mellett szexuálisan is kiteljesedhetsz.

16/L

2011. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj!

Ne erőltess semmit! Haladjatok szépen lassan! Előbb utóbb ugy is jó lesz! Ujjazd, hogy táguljon...


Mi van veled 2. válaszoló? utálom az ilyen csicsa p*csákat!


19/F

2011. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek fáj és vérzik van akiknél csak vérzik meg van akiknél egyik sem jelentkezik én szerencsére se a fájdalomba se a vérzésbe nem estem bele nemtudom hogy hiszen késznek se éreztem magam majdnem 16 voltam még csak :D haladjatok így tovább és egy idő mulva biztos sikerülni fog
2011. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a szüzhártyának sztem nincs köze ahhoz hogy fáj-e nekem volt amikor szüzhártya nélkül is fájt valamikor
2011. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is fennáll(t). Hidd el, egy kis pálinka mindent megold.. :)
2011. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
23%
Eltévesztetted a lyukat?
2011. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
miért tévesztettem volna el?
2011. febr. 12. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Csipkerózsikánk úgy kiég huszonéves korára, mint a huzat! Nem is értem, hogy a moderátorok ezt miért nem veszik észre, miért nem törlik a minősíthetetlen, rosszindulatú, provokatív válaszait.

Kedves kérdező! Ne hallgass erre az agyament 16 éves k@rvára, aki azt hiszi, hogy 16 évesen oly sokat tud a szexualitásról. Na, persze...

A barátnődnek valószínűleg azért fáj, mert talán görcsös még, vagy nem elég tág. Szépen fokozatosan próbálkozzatok, de ne erőltess semmit! Idővel elmúlik, és minden rendben lesz. Vigyázzatok egymásra

2011. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!