Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam először a...

Hogyan csináljam először a szexet, hogy a barátnőmnek ne fájjon az első? 20f

Figyelt kérdés
20évesek vagyunk és szüzek!
2010. júl. 27. 21:34
1 2
 1/11 Holdtündér ***** válasza:

Hosszú hosszú előjáték.

Előtte elégítsd ki szájjal, hogy jól benedvesedjen és ugye így kevésbé fáj. De ha kielégíteni nem, legalább kényeztesd egy ideig a nyelveddel. :)

2010. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, hogy ő van fölül.
2010. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

sztem ne próbáljátok meg h a lány van felül, mert akkor az olyan mintha az elsőnél azt várnád el tőle h kápráztasson el. sztem szűz lánytól nem szabad elvárni h ő irányítson...

neked kell óvatosnak lenned. öleld végig h érezze h szereted, szorítsd, ne engedd el, csókold és figyelj rá!

2010. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"mert akkor az olyan mintha az elsőnél azt várnád el tőle h kápráztasson el."


- De egy fiútól el eleht ezt várni? Éppen azért jó, ha a lány van felül, mert a fiú sem tudhat midnent, hogy hogyan a legjobb a lánynak (pl. mennyire mélyen hatoljon be), márpedig ez első alkalommal eléggé fontos szempont.

2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem is a lánynak kellene fölül lennie, mert így ha fájna neki könnyebben megtudja állítani, mintha alul van és úgyérzi, hogy "lefogták" őt.
2010. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

szóval. miért ne a lány irányitson, a fiú sem tudhat mindent. ok de mégis csak a férfiak az erősebbik nem képviselői nem? még valahol azt is hallottam hogy szeretik a nőket levenni a lábukról. hm.

na mindegy:D

legyen felül mert akkor könnyebben tud szólni . mert amúgy nincs szája ha alul van? jaj igen meg hogy a pasi nem tudja h meddig hatoljon xd szerintem 20 évesen biztos nem 1 hónapja jártok, vagyis eléggé ismerhetitek egymást( gondolom.) tehát. ennyit azért meg lehet közben kérdezni. és szerintem semmiképp se legyen felül. elvégre is a kérdés az volt h ne fájjon neki. és mindenképp jó lenne ha előtte kis tágitás is lenne. de azért még így is fájhat. amúgy kezdjétek el és ha fáj változtattok...

2010. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

21:40-es vagyok

bocsi, nekem ez személyes tapasztalat volt...nagyon szar volt felül nekem.

2010. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nálunk előtte rengeteg petting volt,hónapokon keresztül és sajna így is fájt az első,de egyben meg fantasztikus is volt.a barátom nagyon romantikussá tette.

sztem a lány legyen alul és csókolgasd nagyon sokat még aktus közbe is,h érezze h szereted és mindent szép lassan csinálj.

2010. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szűz csajjal vagyok csak is alul legyen. Eleve hülye mozdulat az ha elkezdem magamra "vonszolni" mivel ugybár mondjuk mellettem fekszik akkor Ő biztos nem fog magától rám mászni csak hoyg felül legyen! :O Ugye? Nah akkor igaz hogy mégis csak a fiúnak kell rá másznia szép lassan a csajra. Tudom 2x is volt ilyen velem. Fekszenek mellettem mint egy darab fa és nem történik semmi ha én nem kezdem el.....



20/F

2010. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hello én más vok én most nem a 10.éves vok hanem nekia rokona haljátok segitsetek csináltuk elöször a szexet és fájt neki játszotunk rensőrőset és jobb volt játékal jobb?
2012. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!