Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fájni fog az első szex...

Nagyon fájni fog az első szex barátnőmnek vagy ez egyénfüggő?

Figyelt kérdés

Mostanában már egyre többször szóbakerült a szex és valszeg jövő héten nálunk alszik bnőm és akkor történne meg,de azért érdekelne pár dolog mert hallottam olyat hogy volt olyan lány akinek a nagyobb méret is egész könnyen becsusszant már elősször meg volt akinek minden baja volt úgy fájt ez egyénfüggő?Az lehet előny ha bnőm már pár évre rendszeresen masztizik az segíthet a tágulásban?Mert alapjában neki elég kicsi és szűk a puncija nekem meg pont 19 cm hosszú és kb 5-5,5 cm vastag a farkam...arra több esély van hogy sajna fájni fog neki nagyon a méretem minthogy élvezze?Meg eléggé tartok a korai élvezéstől is így ha pl előtte megérem őt hogy elégítsen ki az segíthet vagy nem gáz ha 1-2 perc után orgazmusom lessz még ha lassan is mozgok majd?Bár én annak is örülnék ha nem élveznék el egyből amint benyomom a puncijába.Gumik terén durexből melyik a legjobb a kezdő fiúknak amelyiknek vastagabb kicsit az anyaga?Méretben jó lessz nekem az átlagos vagy van nagyobb méretben is?

Mert azt se szeretném ha pl túl szoros lenne.A lányokat az szokta zavarni ha pl őket kérik meg a fiúk hogy húzzák fel a gumit?Mert az nagyon bejönne nekem.

Bocs a sok kérdésért!

Előre is köszi annak aki válaszol a kérdéseimre!


2011. jan. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egyénfüggő. Függ attól is, hogy szeretetből csinálja-e, ő is szeretné-e, nem érte valami stressz a napokban, mennyire van felizgatva... Neked ne az legyen a célod hogy ő elégítsen ki orálisan, hanem hogy neki legyen a legjobb. Durex a legjobb gumi, a legmegbízhatóbb. Vakszeg fog vérezni, de azért nem olyanra kell gondolni, hogy ömleni fog belőle, hanem csak egy-két csepp.
2011. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire fog neki fájni az egyénfüggő. Valakinek kevésbé valakinek jobban fáj. Viszont a fájdalmat tudjátok csökkenteni ha előtte jó hosszúra nyújtsátok az előjátékot. Izgasd fel jól, hogy elég nedves legyen és az fontos, hogy ne legyen görcsös hanem lazuljon el akkor nagyon minimális a fájdalom csak ami egy kis idő után elmúlik amint jobban kitágult. Egyébként igen az segít ha ma már masztizott sokat de az a jó ha ujjaza is magát mert akkor jobban szokja a dolgokat. Ha a jövőhéten alszik nálatok akkor addig amikor találkoztok pettingeljetek sokat az segít. Neked is az segíthet ha sokat masztizol mert úgy jobban tudod majd magad tartani és nem mész el olyan hamar. Sok sikert hozzá :)
2011. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt és csak harmadik próbálkozásra szakadt át a szűzhártyám. Egy kicsit véreztem is, egyáltalán nem éreztem jónak ezt akkor, úgyhogy szerintem nem baj ha nem tart túl sokáig. A gumikból mi szinte mindegyiket kipróbáltuk, szerintem egyformán jók, mindegy milyet használtok.
2011. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez tényleg egyénfüggő.A barátnőmnek pl. fájt egy kicsit nekem egyáltalán nem!Fontos hogy most ne a saját élvezetedre hajts hanem arra hogy neki jó legyen.Érezze hogy biztonságban van ez nekünk lányoknak az elsőnél a legfontosabb.
2011. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alkattól függ abszolút. Nekem pl nagyon fájt az első, de mondjuk én paráztam tőle eléggé. Szerencsére a barátom mindent megtett annak érdekében, hogy teljesen ellazuljak:)

Teremts romantikus hangulatot, zene meg minden,hogy ellazuljon(ne itasd le azért)

És biztosítsd benne, hogy vigyázol rá és nagyon szereted.

És így nem fog izgulni és a legszebb élménye lesz az első alkalom:)

2011. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!