Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pénteken voltam először...

Pénteken voltam először nőgyógyásznál és felírt nekem hüvelygolyót. A kérdésem a következő lenne:muszáj golyó formát csinálni belőle?

Figyelt kérdés
17/L
2009. febr. 8. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

ööö... Micsodát írt fel? Én jelenleg éppen fiú vagyok, de azért megpróbálok segíteni.

Gondolom ez valamilyen gyógy-szer-hatású készítmény vagy valami. biztosan adtak hozzá használati útmutatót. az a kis papírka, amire betűk vannak ömlesztve. Olvasd el, és csinálj mindent úgy, ahogy le van írva, úgy baj nem lehet. Ha téged a gömb forma zavar, mert szűk odabent a hely vagy ilyesmi, akkor kérdezd meg a dokit. Ő biztosan tudja a kérdésedre a választ.

2009. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm,hogy megpróbáltál segíteni:D

Az a helyzet,hogy ez a kúp szerűség egy dobozban van(10 db) és abból kéne esténként egy darabot felhelyezni a hüvelyembe.Csak nincs hozzá semmilyen útmutató vagy leírás a használatához,mivel egy kúp be van "csomagolva" valamilyen fóliába.A kúpokon kívül nincs benne más.Én meg annyira rosszul éreztem magam a dokinál,hogy alig bírtam figyleni:S

Szóval ez a helyzet:S

2009. febr. 9. 21:03
 3/5 anonim válasza:
100%

szia

ezt a hüvelykúpot így is feltudod helyezni, golyó formában, nem kell tenned vele semmit, mert ha meglágyul sokkal nehezebb a felrakás

a lényeg, hogy lazulj el és lehetőleg este, lefekvés előtt az ágyban, mert a hő hatására megolvad odabent és folyni kezd, ezért utána már ne nagyon járkálj

valamint amíg a kúpot használod és még utána kb 2-3 napig ne élj nemi életet

remélem tudtam segíteni

2009. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,sokat segítettél,köszönöm!
2009. febr. 10. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor semmit nem kel ltegyel!!

egsyzeruen szepen felhelyezed a huvelyedbe mint az Ob`t ;)

pusz`

2009. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!