Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki légyszíves? (! )

Valaki légyszíves? (! )

Figyelt kérdés
16 éves szűz lány vagyok?voltam? . Tegnap a barátomnál voltam és eléggé megujjazott nagyon fájt és az egész után elég durván elkezdtem vérezni és még utána is egy darabig.. be kellett tennem egy betétet. Otthon megvizsgáltam a nemi szervem kis tükörrel, mert ugyebár a szűzhártyát lehet látni ... és úgy láttam h az alsó részénél kicsit véresebb még mindig vagyis olyan másabb de feljebb meg még olyasmi mint volt. Elkezdtem magam kicsit ujjazni .. és annál az alsó résznél szerintem keletkezett egy lyuk mert ott belemet az ujjam de feljebb nem. Tehát akkor most már nem vagyok szűz? O.o ja és amikor ezt megcsináltam most nemrég még kicsit vérzett megint. Ja és még annyit szeretnék kérdezni,hogy ha megtörténik tegyük fel nemsokára az aktus maga .. akkor lehetséges, hogy nem fog már annyira vérezni és fájni? mert tegnap elég durva volt. (Ha kell még valami információ akkor leírom.)
2011. jan. 5. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

77%.Bocs de én nem rinyálok hogy jujj valami gáz van...jó mondjuk mindenkinek másabbak az ingerküszöbei...de általában a fiatalabb lányoknak igen kicsi ez a küszöb...

De ha valaki jól csinálja akkor nincsen hiszti!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
amugy nyugi amikor nekem az első volt azt hittem téll fáj meg minden... ellőtte megujjazott és sokkal könnyebben "behatolt" és egyáltalán nem fájt:P élveztem:)
2011. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!