Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki légyszíves? (! )

Valaki légyszíves? (! )

Figyelt kérdés
16 éves szűz lány vagyok?voltam? . Tegnap a barátomnál voltam és eléggé megujjazott nagyon fájt és az egész után elég durván elkezdtem vérezni és még utána is egy darabig.. be kellett tennem egy betétet. Otthon megvizsgáltam a nemi szervem kis tükörrel, mert ugyebár a szűzhártyát lehet látni ... és úgy láttam h az alsó részénél kicsit véresebb még mindig vagyis olyan másabb de feljebb meg még olyasmi mint volt. Elkezdtem magam kicsit ujjazni .. és annál az alsó résznél szerintem keletkezett egy lyuk mert ott belemet az ujjam de feljebb nem. Tehát akkor most már nem vagyok szűz? O.o ja és amikor ezt megcsináltam most nemrég még kicsit vérzett megint. Ja és még annyit szeretnék kérdezni,hogy ha megtörténik tegyük fel nemsokára az aktus maga .. akkor lehetséges, hogy nem fog már annyira vérezni és fájni? mert tegnap elég durva volt. (Ha kell még valami információ akkor leírom.)
2011. jan. 5. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem át lett lyukasztva a hártya, és bizony már az aktus talán nemlesz annyira fájdalmas ha kicsit még járatod :)
2011. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Timiiike válasza:
az csak egy dolog hogy átszakadt e a szűzhártyád vagy sem, onnantól nem vagy szűz hogyha megtörtént a behatolás (itt értem férfi a nemi szervet) igen ha átszakadt a szűzhártyád lehetséges hogy nem fogsz annyira vérezni, habár nem mindenki vérzik amikor átszakad neki.. ha a barátod eléggé odafigyel arra hogy neked is jó legyen meg minden akkor nem hiszem hogy nagyon fájni fog, legalábbis én magamból indulok ki. a lényeg hogy eléggé felizgasson és persze hogy finoman csináljátok nem úgy durr bele a közepébe.. sok sikert neketek:)
2011. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
egyik barátnőmnek is ez a története és azt mondta hogy utána egyáltalán nem fájt:) lényeg hogy kérd meg a barátodat h lassan csinálja mert élvezni szeretnéd és szerintem ő is... nem azt h fájjon neked:)
2011. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
még szüz vagy, akkor veszíted el mikor "az aktus" megtörténik
2011. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) aranyosak vagytok :) és köszönöm.^^
2011. jan. 5. 22:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos itt két szüzesség van ilyenkor...VAn az elvi és a gyakorlati.....

Szal ha srác nem volt benned akkor szűz vagy!

HA jól meglettél újazva de még srác nem volt bennek akkor elvileg szűz vagy csak gyakorlatilag nem!

Amugy ebben gyakorlott pasi vagyok több lánynak is én voltam az első egy pár dologban...nemtagadom volt olyan is akit gyengén véresre ujjaztam de nem kell parázni mert akkor az első behatolásnál nem fogsz annyit hisztizni!!!!

2011. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Elég gáznak tartom,hogy fájt,és mégsem hagyta abba.Olyannyira folytatta hogy még a szűzhártyádat is átszakította...:S

De ha neked ez az ideális módja a szüzesség elvesztésének...

2011. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 77%ban helyes vàlaszokat adò fiù. Te is "hisztiznèl", ha ùgy vesztenèd el a szuzessèged, hogy fàj. Amugy remèlem, kedves kèrdezo, hogy neked igy màr nem fog annyira fàjni az elso :). Csak azt nem èrtem, hogy nekem fàjt, de csak kicsit vèreztem, de ugye èn is nèzegettem magam tukorrel, ès èn soha èletemben nem làttam a szuzhàrtyàmat... Lovagoltam, tornàztam, sportgimnasztikàztam 4 èves koromtòl kezdve, lehetsèges, hogy àtszakadt ezek kozben màr nagyon règen. Legalàbbis az orvos ezt mondta. Pedig mèg csak 2 ève fekudtem le bàrkivel is. 18/L
2011. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért a pasid se egy nagy szám. Ilyen fiatalon ujjazni. Nemsoká már mást fog ujjazni. Erre gondolj. Mert ez nem fog sokáig tartani. Ha tévednék, akkor kövezz meg.
2011. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amatőr a pasi...!
2011. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!