Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy viszonyul a barátotok...

Hogy viszonyul a barátotok ahhoz, ha már nem vagytok szüzek? Kort is légyszíves.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi barátom vette el a szüzességem, szóval nála nem nagy dolog. A fiúk akikkel jóban vagyok és tudják hogy nem vagyok szűz, nem foglalkoztatja őket, még azt se zavarja, aki állítólag odavan értem. 16/L
2010. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart sose, ha a csaj már nem volt szűz, de ha már "lehasznált" a csaj, értem ez alatt, hogy 20 éves korára már kb. 5-en átmentek rajta, akkor az már kicsit kellemetlen lenne nekem. Bármikor szembe jöhet velem az utcán egy pasi aki lehet, hogy már "volt" a kedvesemben...

Ha már sok fiúd volt, akkor inkább olyan pasikat keress akiknek sok csajuk volt, így sokkal nagyobb az esélye annak, hogy jobban megértsétek egymást.

23/F

2010. ápr. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, az előző válaszoló példája kicsit durva sztem, mert ha azt veszed, h 16 évesen vesztette el, akkor 20éves koráig simán összejöhet az az 5 1éves kapcsokkal is!!!

amúgy értem, hogy érted:)


én 21vagyok a páromat nem zavarta, hogy már nem vagyok szűz:) ő sem volt az szal egy szava nem lehet:D

2010. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21/F vagyok es engem nagyon zavar mert meg nem volt csajom ugy hogysemmi sem tortent meg :P , de megnyugtatlak vannnak olyanok akik szerint a tapasztalt csajszi jobb ;) (altalaban ezek tapasztalt sracok)

vagy netalan te szeretnel egy sracot beavatni a sex rejtelmeibe :p ;) ?

2010. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!