Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúktól szeretném elsősorban...

Fiúktól szeretném elsősorban kérdezni: Képes lennél várni a barátnődre házasságig is? (Mármint h lefeküdjetek egymással)

Figyelt kérdés
Nyilván petting van, meg nincs az a nagy prüdéria... De képes lennél várni vele a házasságig, ha a lány még szűz, de te már nem vagy az?
2009. jan. 26. 01:10
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
83%
Én vártam a feleségemre házasságig. De már megbántam, hogy belementem. Nem túl jó a házasságunk meg a szex sem.
2009. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Az adott körülményektől függ, gondolok itt arra, hogy hány évesek vagytok és mik a céljaitok, illetve milyen a beállítotságotok.

Ha azt veszem alapul, hogy ha valakit nagyon szeretek és érte bármire képes vagyok, akkor a válaszom igen.

2009. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
22%
Az semmi, hogy nem várnék rá, de az is biztos, hogy feleségem sose lesz... Már maga a házasságdolog természetellenes, csak a nők igénylik(99,9%++), mivel így megmutatják a világnak, hogy huhú ilyen király vagyok rá tudtam venni egy hülye csávót, hogy elvegyen...
2009. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
74%
Tuti nem várnék. Szexelni jó. :) Már elnézést.
2009. jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

off: utolsó előttinek

Hidd el h anno nem én vetettem fel a házasságot, hanem a pasim(ma már férjem)

2009. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
79%
Igen! Én igazán szeretem a barátnőmet, és ha ő nem szeretné, hogy megtegyük, várnék vele addig, amíg ő is elérkezettnek érezné az időt, akár a házasságig is!
2009. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
76%
Vannak ilyen vallások ahol "kötelező" megvárni! Persze hazasságig a csaj és a pasi is szűz! Ebből is látszik, hogy náluk nem csak a szex számít, hiszen válni sem lehet, sőt védekezni sem! Megjegyzem én ismerek ilyen lányt (egyik legjobb barátnőm) és én örülök neki, hogy nem olyan mint a többiek, hogy csak a faszon jár az eszük! Remélem érthető voltam! Am 17vagyok és engem sem kúrt meg még senki, de sztem szégyelnem sem kéne:P
2009. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%

Egy ismim 2 év után feküdt le a barátnőjével. Addig menthetetlenül beleszeretett. Lefeküdtek, de nem volt jó, a lánynak nem volt jó illata oda lent. Tartott még pár évig, de a pasi nem tudta megszokni azt a bizonyos illatot. Eltelt jó pár év, a szex kínos pillanatokat okozott nekik éveken át, azután szétmentek, de már lassan kifutottak az időből.

Na szerintem ezért nem lehet szex nélkül házasodni. Mert ha az nem jó, de már szerelmes vagy, akkor éveken át tűrsz de a végén feladod, mert rájössz nem mehet így tovább...

2009. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!