Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félelmeim vannak amiatt, hogy...

Félelmeim vannak amiatt, hogy ott lennt hozzámérnek? 17L

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és mikor arra kerül a sor, hogy benyúljanak a nadrágomba mindig elveszem onnan a fiúk kezét.. de én imádom a pasikat kézzel,szájjal kielégiteni.. ez miért van?
2010. dec. 15. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

1.) Csak szégyenlős vagy, és idő kell neked, amíg feloldódsz, és odáig engeded a pasid.

2.) Szexuális fóbiád van, amit ki kell kezeltetni. (Vannak ilyenek, amikor mondjuk csak attól fél/undorodik a lány h bizonyos helyeken pl. mell, nemi szerv hozzáérnek)


Még volt egy 3. lehetőség is, de sajnos elfelejtettem, és akárhogy gondolkozok, nem jut eszembe XD No mindegy.

2010. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok:

b@szki nektek mindenki ribanc?? az is aki 13évesen a fél várossal dug meg az is aki azt sem hagyja h oda nyúljon a pasija kézzel? minden nő ribanc amelyik élvez vmit a szexben v mi?? ennyi álszent idiótát komolyan.. már bocs de felháborító komolyan. -.-'

2010. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miért nem szereted, ha benyúlnak a nadrágodba???

Mi van olyankor a fejedben, mire gondolsz, mit érzel???

Nem kívánod??

Bocsi a kérdésért, de maszturbáltál már?

2010. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán el akarod veszíteni a szüzességed?? Vagy még nem?
2010. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez idő, bizalom,és némi érzelmi töltet kell. Feltételezem, hogy azokkal a fiúkkal, akik megpróbáltak benyúlkálni a nadrágodba, és te nem engedted, nem túl régóta voltál együtt. Egyáltalán jártatok? Bár igazából nem tudom, mire gondoljak, ha te már kézzel, szájjal is kielégítetted őket.

Mindenesetre, ha egyszer szerelmes leszel, és kívánni fogod a párodat, akkor hagyni fogod neki a nyúlkálás, persze ha emelett bízol is benne! A bizalomhoz meg idő kell. Hogy kinek mennyi, az változó. Én pl. 21 éves vagyok, de én majdnem 2 hónapja jártam a párommal, mire először szeretkeztünk, előtte hozzám sem nyúlt úgy. Pedig már nem voltam szűz, egyszerűen nekem ehhez szerelem és bizalom kell.

Ha azt modnod magadról, hogy "elég jó bőr" vagy, akkor gondolom nem vagy szégyellős, nem ezzel van baj.

2010. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért mert 17 évesen ilyet ír hogy.."imádom a pasikat kézzel,szájjal kielégíteni".


Havonta cserélgeted a pasijaidat és mindenkit már a második randin leszopsz?!

2010. dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet ezzel? Túl vagy rajta?
2013. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igen :D
2013. máj. 3. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!