Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex utáni félelmeim vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utáni félelmeim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szex után addig jár a fejemben a teherbeesés amíg meg nem jön a menstruációm. Használunk óvszert, de egyszerűen megőrülök ettől az érzéstől:S

Hétvégén háromszor is lefeküdtünk és most dupla ez a rettegés:S

Mit tudnék ellene tenni?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. máj. 30. 10:54
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:
51%
ne szexelj.
2011. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem idővel el fog múlni.Nálam is volt egy kis para az elején(azért nem ilyen szinten),de most már meggyőződtem 3 év alatt,hogy teljesen biztonságos az óvszer,eddig semmi baleset nem adódott belőle-hozzáteszem használni tudni kell,akiknek minden héten eldurran,ott a használattal van a baj,nem a gumival.Ne maradjon levegős és akkor mindent kibír,hidd el,mi aztán nem finomkodunk vele és eddig semmi baj nem volt,pedig rengeteget szeretkezünk :) remélem ez egy kicsit megnyugtatott.Jobbat nem tudok írni a problémádra:)

21L

2011. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:
39%
Szedj fogamzásgátlót!
2011. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes.Barátnőmnél sokkal durvább volt.El fog múlni idővel,nyugi.
2011. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen, úgy fél éve vesztettem el a szüzességem, akkor valószínű hogy csak túlreagálom a dolgot..Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni:S Valamiért olyan természetellenesnek érzem.
2011. máj. 30. 11:06
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:
52%
Végül is a gumi is természetellenes, mert megakadályozza a teherbeesést.
2011. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de azért mégis, az csak úgy ott van, a fogamzásgátló pedig bele kerül a szervezetembe, és megzavarja a "rendszeremet".
2011. máj. 30. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi a francért kell paráznod???
2011. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Például egy olyan lyuk keletkezik a gumin amit nem veszünk észre, vagy gyári hibás...Nem kell így ide írkálni amúgy...
2011. máj. 31. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:

nyugi,olyan lyuk nem keletkezik,mert az szétdurranna és észrevennétek,amúgy meg kb 1millió óvszerből 1 gyári hibás van szerintem és lehet sokat mondtam,fentebb már kifejtettem azokról a véleményemet,akiknek hetente szakad ki...Amúgy meg gondold végig.A barátod felhúzza,feszül rajta.Vagy tovább szakad,vagy ha nem,és tegyük fel tényleg van olyan pici lyuk azon nem fog semmi kifolyni,ami árthat neked :) ha meg azelőtt szakad,hogy nincs még benne semmi,akkor sincs ok a parára,mert az előnedvtől(ha van is benne) még ha óvszer nélkül is dugja be,kb 0,00001% az esélye,hogy terhes leszel.Amúgy is,ha nem az ondótartály rész szakad ki,hanem mondjuk valahol oldalt,akkor is 0% az esély a terhességre.Magyarul csak akkor kellene félned,ha elélvez és akkor/attól szakad ki(mert mondjuk pluszban levegős,csak akkor lehet ilyen eset).De még úgy sem 100%.

De van egy megoldás,ha ennyire parázol a pici lyukaktól :)

Amikor leveszi a barátod töltsétek fel vízzel és nyomjátok össze,akkor meggyőződhetsz,hogy egy csepp sem fog kifolyni belőle,márpedig a víz hígabb.

Remélem tényleg kicsit eloszlattam a félelmeidet :)

De a helyes óvszerhasználatra tényleg nagyon ügyeljetek,és akkor semmi baj nem lesz,lehet benne akármit,akárhogy akármeddig csinálni ;)

2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!