Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félelmeim vannak amiatt, hogy...

Félelmeim vannak amiatt, hogy ott lennt hozzámérnek? 17L

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és mikor arra kerül a sor, hogy benyúljanak a nadrágomba mindig elveszem onnan a fiúk kezét.. de én imádom a pasikat kézzel,szájjal kielégiteni.. ez miért van?
2010. dec. 15. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

lehet szégyenlős vagy és azért? mondjuk ha te szereted csinálni szájjal is akkor nem hiszem..

ezt csak te tudhatod h miért. de egyszer csináld azt h mindent bele és engedd tovább, hidd el nagyon jó érzés :) rá fogsz jönni hogy kár volt eddig kihagyni :) max ha ennyire nem tudod elengedni magad egy pár pohár bor v pezsgő segíthet jobban ellazulni.

2010. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. dec. 15. 22:33
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Elég nagy k*rva vagy akk.

Szűz vagy még azt nyúlkálnak de te meg habosra sz*pod mindet?

Ragadnál 1x össze vmeikkel.

18/F

2010. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Miss Ribanc
2010. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc! olyanokról van szó akikkel együttvoltam..
2010. dec. 15. 22:42
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Tökéletes nő! Kézimunka, cumi, és mindezt "ingyen"! Hol lehet rád találni?
2010. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

hagyjátok már XD most na .. XD de amúgy tényleg a "tökéletes nő" bizonyos szempontból :P amúgy mi honnan tudhatnánk ?XD [1 poligráf mellett megkíséreljük az ügyletet majd megkérdezzük h miért reagáltál így v mire gondoltál h válaszolunk ?:P]a pasija szerszámával miért ne játszhatna attól még nem lesz ribanc :P


19F

2010. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk!:):D csak kiváncsi voltam, volt e valakinek ilyen és hogyan tudta feloldani a gátlásait.. pedig elég (nem egoból mondom) jó bőr vagyok és ezért érthetetlen..
2010. dec. 15. 23:00
 9/18 anonim ***** válasza:

mi érthetetlen ?XD hogy nem húzattad meg magad 13 évesen meg ilyenek mint a sok ingyen qva a party csürhének?:P érthetetlen lenne ?XD hmm ki tudja XD


19F

2010. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
azaz érthetetlen, hogy milyen jó adni és cserébe nem várok el semmit... sőt még inkább azt élvezem, mikor adhatom :P
2010. dec. 15. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!