Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem? Szerintetek ez...

Megtegyem? Szerintetek ez segíthet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

23F vagyok és még szűz. Sok kapcsolat sajnos azért úszott el mert nem mertem közeledni a lányokhoz fizikailag. 22 évesen kezdtem csak el lányokkal randizni, de már akkor is túl cikinek éreztem hogy szűz vagyok, és nem csak cikinek tartottam hanem emiatt bátortalan is voltam kezdeményezéshez.

most alkalmam adódott hogy lefeküdjek egy lánnyal, ő vetette fel nekem. ez egy ilyen érdekes "barátság" vagy kapcsolat. hülyéskedni elég jó vele, de szexuálisan nem annyira vonz. de már gondoltam rá hogy ha ő nem akkor felkeresek egy prostit, mert lehet hogy utána felbátorodok, és nem lesz gondom a csajozással.


Akinek esetleg van tapasztalata vagy bármi szívesen meghallgatom.

Idén mindenképpen túl akarok esni rajta. Nem veszthetek semmi, ha az önbizalmamat nem dobja meg legalább eltöltöttem néhány kellemes percet.

Vélemények?


2010. dec. 2. 17:55
1 2
 11/11 nusz ***** válasza:
19.29. vagyok. ha tényleg így van akkor sok sikert hozzá, remélem mihamarabb megtalálod ;) én úgy érzem megtaláltam a párom, viszont nekem kellett hozzá hogy "keresgélek" kicsit :)
2010. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!