Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj ha elveszted a szuzeseged?

Fáj ha elveszted a szuzeseged?

Figyelt kérdés
13/lany vook es nagyon sokkan mondtak h faj ha elveztem a szuzesegem igaz tokre fellek
2010. nov. 29. 22:17
1 2
 11/17 Pedobearrr válasza:
76%
Parry Gripp For Prezident!
2010. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, viszont átszakad a szűzhártyád, adott esetben az fájhat, és vérzik. 13 évesen ezen még ne gondolkozz. Lelkileg nem vagy elég felkészült a szexre. Ha most elkezded, nem leszel rá büszke, pár év alatt teljesen kiégsz, és amikor jönne a nagy szerelem, már nem is kívánod az egészet. Ne az osztálytársaid, barátaid nyomására veszítsd el. Sok nálad öregebb van, aki tartotta magát, és bár furának gondolták őket, de legalább testileg-lelkileg is megértek a dologra.

Az osztálytársaim egy része túl korán kezdte, és egy részükön már a fél város átment, és teljesen lehasználtak.

2010. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt 21-L
2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekemfájt.
2010. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
végig szenvedtem nagyon fájt és minden véres lett.de megérte.szültem egy szép kisfiút!
2010. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

13 évesen ilyeneken gondolkozol?? Én amikor ennyi idős voltam mint te eszembe sem jutott a szex. 15 éves leszek van barátom de szűz vagyok és büszke is rá. Hidd el, ne tedd meg ilyen korán mert meg fogod bánni!!!

Sok ismerősöm van , aki már nem szűz és annyi idős mint te és már fél Budapest átment rajtuk. Én szégyennek tartom. Remélem megérted amit mondtam :)

2010. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Utolsó vagyok!


És nem nevelkedem prűd családban. Mindenki nyiltan beszél ilyen dolgokró, ez csak az én véleményem, hogy 13 évesen nem kezdd el! én csak a 16. évemben szeretném elveszteni egy olyan fiúval, aki szeret és szeretem.

2010. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!