Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miutan elveszted a szuzesseged...

Miutan elveszted a szuzesseged, faj-e "ott" utanna?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
kinek hogy -...-
2009. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem fájt. Ellenben a nődoki az 1. vizsgálaton (már nem voltam szűz), rendesen megkínzott. Órákig sajogtam odalenn. Iszonyatosan kellemetlen volt.
2009. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájt! Még véletlenül sem! De utána kellett menni nekem is nődokihoz és hát az egy brutális asszony, na és akkor megfogadtam, hogy innentől kezdve csak pasihoz megyek!
2009. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem fájt!!
2009. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem fájt, de csak mert nagy "méretű" volt a pasi..
2009. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor fájt, utána nem.

Én még sose voltam női nőgyógyásznál, mifelénk ilyen nincs, de én is hallottam, hogy a pasik sokkal kíméletesebbek.

2009. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nekem 1-2 napig fájt de azért méretes darabbal volt dolgom
2009. nov. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"ott" = punciiii..... könyörgöm,tanuljunk meg beszélni... punci, vagina, yuk... akármi... de ezzel az ottal úgy érzem magam mint az ovodában az atomfizikus....
2009. nov. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ugyan kerlek, most azon van a lenyeg hogyan fogalmazok, vagy azon h mit kerdek? Szerintem tok mind1 hogyanan fogalmaztam, ahogy latom meg ertheto volt a te szamodra is h mit akartam kerdezni. Diszkreten fogalmaztam, ez van kinek nem tetszik nem kell figyelembe vegye. Mivel en teszem a kerdest meg neked sincs semmi bele szolasod hogy hogyan fogalmazzak, a te kedvedert nem fogok maskepp fogalmazni,bocs, remelem ertheto...a hozza hasonloak akik csak ki akarnak oktatni,irjanak haza, mintsem h nekem irjanak...nem tud erdekelni
2009. nov. 7. 08:05
 10/16 anonim válasza:
IGen, nekem igen , kb 3 napig.aztán elmúlt magától.
2009. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!