Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy baj van. Szegyeltem...

Nagy baj van. Szegyeltem bevallani az uj barati koromnek, hogy szuz vagyok (ez volt a tema). Kamuztam, hazudtam, megbantam. Hogyan hozhatnam helyre?

Figyelt kérdés
Nem voltam akor telyesen jozan... s nagyon ego lett volna az igazasag. De mar banom , mert tudom , hogy igy sosem lesz igazi baratsag az egeszbol, es a lelkiismeertem sem hagy. A vallomas nem megy...
2010. nov. 13. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

No, akkor elsőnek: MI A JÓ ÉDES FENÉÉRT ÉGŐ HOGY SZŰZ VAGY??? MIÉRT?? M I É R T??


Na, ha erre válaszoltál, akkor majd ha ne adj isten szóbajön, te elmeséled neki, hogy hát az nem is úgy volt. Ha voltál elég nagyfiú/nagylány, hogy ne legyél teljesen józan, akkor legyél elég nagyfiú/nagylány, és mert elmondani, hogy hoppá, véletlenül mellébeszéltem.


Másik oldal: nem mindegy nekik? Most komolyan, az utolsó dolog, ami a barátaimban érdekel, az az, hogy voltak-e már valakivel, vagy sem. Régen rossz, ha manapság az a mérvadó...

2010. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szegyeltem eddig , csak ez a tarsasag olyan , hogy szinte fo tema a szex.... s ha nem mondom meg , akkor csak bonyolodik az egesz, s hazugsag hazugsag utan fog jonni...de ha megmondom ,lehet vege lessz az egesz baratsagna, nem fognak bizni bennem ...mondjuk igy is lassan vege lessz, mert nem fogom kibirni , de legalabb nem egetem le magam...vagy nem tudom ...
2010. nov. 13. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azt mondod nem voltál magadnál, akkor foghatod arra is, "-ja háát részegen mondok hülyeségeket...kacaj"
2010. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott őket. Ahol csak az a kemény gyerek aki már lefeküdt valakivel, azokat fölösleges emberszámba venni.
2010. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem is hagyd őket, ha neked égő és fő téma a szex.Énis ugyanigy voltam.
2010. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyyen társaságra egyáltalán nincsen szükséged.
2010. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Haarding válasza:
Az ilyen idiótákkal, akiknek csak az számít, h szűz vagy-e, nem kell foglalkozni. Légy Te az okosabb!
2010. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem feltetlenul csak azt , de azert mondjam ugy, h egy rossz pont, valoszinu elfogadtak volna, de nah , nem orultekm volna neki.

Koszi a valasozkat, amugy mar ugyis ott hagytam a "bandat" nem vagyok roszba veluk, inkabb ugy mondom, h lehidegultem .

Tudtam h ez lessz...jol van.

2010. nov. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!