Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk szeretik ha a lány...

199303 kérdése:

A fiuk szeretik ha a lány szűz? Mert én 17 éves vagyok és eddig nemmertem nagyon bevallani egy fiunak se hogy szűz vagyok

Figyelt kérdés

mert arrol az egy két fiurol akinek elárultam hogy szűz vagyok kiderűlt hogy csak arra kellenék.:S Tehát igazábol itt az a kérdés hogy ti őrűlnétek neki ha kiderűlne hogy a barátnőtők szűz? És miért? És lányok nálatok fordult már elő ilyen? És mik a tapasztalaitok. Nemet és kort irjatok léci. ahűlyeségektől kiméljetek lécci.

17/L


2010. márc. 17. 10:17
1 2 3
 1/24 nielindi ***** válasza:
100%
persze. minden lány életében elörordul. és igen!én is voltam szüz.
2010. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
38%
Szerintem csodálatos lenne ha beleszeretnék egy 17 éves lányba akiről kiderül ,hogy szűz. S ha minden másban kijönnénk suli után feleségül vehetném. Undorító lehet agyon használt 10-20...100 férfi után feleségül venni egy lányt. Azok olyan tágak már egy ló sem lenne elég nekik.
2010. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
mikor én összejöttem a párommal ő 22 volt én 16 és én szüz voltam ő már nem! és ő örült neki h az vagyok! azóta is együtt vagyunk! immár 6 éve! :)
2010. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen szűz, mint egy 17 éves ri*anc.
2010. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
17éves voltam mikor összejöttem a barátommal és szűz votlam, ő nem. De neki kifejezetten sokat jelentett h ő lehetett nekem az első. azóta is együtt vagyunk már több mitn 1 éve. szoval én ugy gondolom ez a anormális fiuknál jó pont.
2010. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"az egy két fiurol akinek elárultam hogy szűz vagyok kiderűlt hogy csak arra kellenék.:S" Jól jártál, látod?


Az én férjem nagyon sokra becsülte, hogy szűz voltam, amikor megismert, és hogy ő lehet az első és az egyetlen férfi a szexuális életemben.

2010. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Én meg a haveri köröm nem igazán toleráljuk, akinek van egy kis tapasztalata azt tudja h nem igazán jó buli,vannak itt ilyen gyerek akik jönnek h ők mennyire örülnének neki meg h feleségül venné meg bla bla bla...

A hülye is tudja h az ilyen lányok lépnek félre a leghamarabb, nehogy azt mondd már nekem h egy nő is kibírja egy életen át egy pasival..na persze..

Okoskodtak itt páran h ennyi meg annyi,majd 20 év múlva is ezt mondd h milyen jó dolog h egész életemben csak egy pasival keféltem.

2010. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: nem baj,hogy szűz vagy, sőt 17évesen nem is vagy elkésve sehonnan. Szerintem inkább az a gáz,hogy a mai 14-15-16 évesek már a sokadik pasijukat koptatják. Várd meg azt a pasit,akiben bízol és akit szeretsz és vele feküdj le. Amúgy meg nem is kell elmondanod senkinek,csak annak akiben megbízol. Ha olyan fiúnak mondod el,aki szeret, nem fogja rossz néven venni ,sem kihasználni.


na képzeld kedves utolsó,van aki kibírja,hogy egész életében 1pasival. Anyumnak apum volt az első (még az esküvő előtt lefeküdtek, tehát nem azért,mert hogy ő most szüzen esküszik,csak így alakult) és azóta is együtt vannak, 20 éve házasok (22éve egy pár), ma is boldogok és sosem csalták meg egymást.


És mellesleg, ha az az egy mindent megad az ágyban,minek kellene más? a csajok általában nem arra hajtanak,hogy húzzák a strigulát, hogy ennyi vagy annyi pasi volt meg.

2010. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

ohhh ne is haragudj,te miből gondolod h a szüleid nem csalták meg egymást???

talán végig velük voltál??:D

Hagyjuk már, mondom úgyis rá fog jönni a csajra h milyen lehet mással,meg mi van akkor ha várnak mondjuk 1 évet aztán kiderül h nem is illenek össze az ágyban??

2010. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Két ismerősöm 8. általános óta együtt van.Ma 43 évesek.
2010. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!