Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk szeretik ha a lány...

199303 kérdése:

A fiuk szeretik ha a lány szűz? Mert én 17 éves vagyok és eddig nemmertem nagyon bevallani egy fiunak se hogy szűz vagyok

Figyelt kérdés

mert arrol az egy két fiurol akinek elárultam hogy szűz vagyok kiderűlt hogy csak arra kellenék.:S Tehát igazábol itt az a kérdés hogy ti őrűlnétek neki ha kiderűlne hogy a barátnőtők szűz? És miért? És lányok nálatok fordult már elő ilyen? És mik a tapasztalaitok. Nemet és kort irjatok léci. ahűlyeségektől kiméljetek lécci.

17/L


2010. márc. 17. 10:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
"meg mi van akkor ha várnak mondjuk 1 évet aztán kiderül h nem is illenek össze az ágyban??" Ne is haragudj, de az a pasi, aki egy csók és egy tánc után nem tudja megítélni, hogy a lány milyen az ágyban, az hülye. Még hogy egy év... Kész röhej.
2010. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

az én barátnőm is szűz volt és nekem nagyon jól esett hogy én lehettem neki az első!az igaz hogy ő is félt hogy csak arra kell nekem!de még mindig együtt vagyunk!


én 22f ő 17l

2010. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) sokat segitetetek:) a tőbi választ is őrőmel várom:D
2010. márc. 17. 12:01
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod Te milyen hatalmas utat jár be egy szűz lány addig h tudja normálisan élvezni a szexet??:D" Tudom, mert voltam szűz lány. Iszonyú sok időbe telt: vagy két hónapba. :-))) Úgyhogy röhögnöm kell, de tényleg. :-)))))


Főleg az olyan baromságokon, hogy "nem illenek össze az ágyban, ezért szétmennek". Egyszer tettem fel itt egy olyan kérdést, hogy kik azok, akik emiatt mentek szét. Összesen 3 válasz érkezett, és nekik sem az ágyban voltak elsősorban gondjaik, hanem az ágyon kívül, ami begyűrűzött a szexuális életükbe is.


Az ágyban össze kell rázódni, ezt mindenki tudja. Ahogy azt is, hogy a szexet egy életen át tanulja az ember, a partnerét egy életen át próbálja megismerni és boldoggá tenni. Nem az az igazi férfi, aki sok nőt képes kielégíteni, hanem az, aki EGY NŐVEL képes a szexet holtig izgalmassá tenni. Na, az már tud valamit az ágyban. :-)


Az én férjem ilyen. Nem cserélném le egy magadfajtára a haveri körödből, akik képtelen kitartani egy lány mellett egy hónapnál tovább, élettapasztalat nulla, de közben buzgón leszólják azokat, akik 20 meg 30 éve élnek boldog házasságban, hűségesen.

2010. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Ha kiderülne, hogy a barátnőm szűz akkor eddig valamit nagyon rosszul csináltam:D
2010. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én nem az időre gondoltam, hanem amit érez, elsőre biztos nem fogja annyira élvezni a szexet meg úgy hozzáállni mint mondjuk már a 100. alkalomnál!

Szerintem te is folyamatosan "fejlődsz". Nehogy azt mondd ha két hónap után így beállt a dolog és azóta ugyan olyan.

Hány éves vagy?

Legtöbb 40es nő akivel együtt voltam feltettem kérdést h most élvezi jobban a szexet vagy 20 évesen?

Szerinted mi volt a válasz?

2010. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
mi???? én 30 vagyok...
2010. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Nehogy azt mondd ha két hónap után így beállt a dolog és azóta ugyan olyan." Az első is gyönyörű volt, örök emlék marad, nem volt benne semmi kínos vagy félresikerült dolog, még ha bénáztunk is egy kicsit. 2 hónap alatt meg teljesen behoztuk azt a "lemaradást", amit úgy szereztünk be, hogy nem 15 évesen kezdtünk szexelni, éretlenül, ismeretek nélkül, hanem felnőtt fejjel.


Innentől meg miénk a világ. :-) Amúgy 32 vagyok.

2010. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
kedves egyik válaszoló, írd már meg légyszi, hogy mit mondtak azok a nők 20 vagy 40 évesen jobb?
2010. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Nem én írtam,de válaszolhatok én is 44év van mögöttem-40 évesen :-) jobb mint 20 évesen. 19évesen mentem férjhez,férjem vette el- előtte-szüzességemet. Nagyon jól vagyunk köszi.

Aki mindig mással gyakorol, annak sosem lesz fogalma a szexualitásról, más állat módjára csinálni,és más ugyanazzal élvezni egy életen át. Elég egyszerű minden területen aki azt hiszi ez unalmas.

Szerintem aki folyton tovább áll,tudja senkinek sem kellene hosszú távon, s nem akar ezzel szembesülni.

2010. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!