Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiuk szeretik ha a lány...

199303 kérdése:

A fiuk szeretik ha a lány szűz? Mert én 17 éves vagyok és eddig nemmertem nagyon bevallani egy fiunak se hogy szűz vagyok

Figyelt kérdés

mert arrol az egy két fiurol akinek elárultam hogy szűz vagyok kiderűlt hogy csak arra kellenék.:S Tehát igazábol itt az a kérdés hogy ti őrűlnétek neki ha kiderűlne hogy a barátnőtők szűz? És miért? És lányok nálatok fordult már elő ilyen? És mik a tapasztalaitok. Nemet és kort irjatok léci. ahűlyeségektől kiméljetek lécci.

17/L


2010. márc. 17. 10:17
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szeretem a szűz lányokat , mert tudom hogy nem k***ott ribancok. Szerintem aranyos ha egy csaj elveszti valakivel aki szeret,minthogy egy buli közepén 2 ismeretlen izomállattal.
2010. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:)hát én semi kép nem egy buli közepén akarom majd elvesziteni hanem majd valaki olyannal akit szeretek és ö is szeret engem:)
2010. nov. 19. 10:17
 23/24 anonim válasza:
Helyes ;) :D
2010. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 20. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!