Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mert van az hogy, ha egy csaj...

:D:D kérdése:

Mert van az hogy, ha egy csaj sok mindenkivel osszefekszik akkor egy nagy k*rva. S ha egy pasi dug meg sok csajt akkor az dicsoseg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%

ma 13:57


Én meg úgy vagyok vele, hogy fontosabb a minőség, mint a mennyiség. Nem mindegy, hogy mi van az ajtó mögött, nagy üresség, vagy egy palota. :) A nagy ürességért felesleges a zár kinyitásával bajlódni, érdemesebb az energiát annak az ajtónak a kinyitására áldozni, amit ugyan nehezebb kinyitni, de sokkal nagyobb érték van mögötte. :)

2010. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Pont az utolsónál. :P
2010. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

14:04


Ha a kulcs nyitja a zárat (már pedig nyitja:) akkor nincs semmi bajlódás. Olykor-olykor jól jöhet egy üres lakás is, ha melegség és szeretet nem is fogad, jobb bent mint kint:)


(tetszik ahogy megfogalmaztad:)

2010. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:38


"Olykor-olykor jól jöhet egy üres lakás is, ha melegség és szeretet nem is fogad, jobb bent mint kint:)"


Szoszo. :)


Tudod, van nekem egy nagymamám. Néha főz ebédet, ünnepekkor, és olyankor van húsleves is. Benne minden jóval, zöldségek, fűszerek, minden pont a megfelelő arányban, érezni rajta, hogy egy ember készítette embereknek. Kevés finomabb dolog van annál a földön. :)


Egyszer jártam lakodalomban, és persze nem ettünk előtte semmit, hisz ott úgyis kaptunk kaját, legalábbis azt hittük. Kaptunk is, kitalálod, hogy mi volt az első fogás? Bizony, húsleves. A 300 fős lakodalmi népre szabva. Az íze alapján fűszerekkel sohasem találkozott, a tetején meg úszott a zsír. Megenni sem bírtam. Utána meg már nem is emlékszem, mi volt a többi fogás, nem is ettem belőle. Éhen is maradtam. :)


Amikor arról beszélnek, hogy jó a szex akkor is, ha nincs benne mögöttes tartalom, mindig ez jut eszembe. Nagymama húslevese vs. lakodalmas húsleves. Ha csak ennyi a különbség a szexben is az ösztönös könnyenn nyitható és a bajlódós zár íze között, nem kérdés, hogy melyiket választom. A bajlódósat, nagymama húslevesét. :)

2010. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Evolúció: a férfi célja, hogy minél több jó nőt megtermékenyítsen, a nőé pedig, hogy az alfahímnek szüljön gyereket.


Amúgy nem ítélek el egy nőt se emiatt, nem attól lesz k.urva, hogy szereti a szexet (feltéve, ha ezzel szándékosan nem árt senkinek).

2010. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mert bennünk van régről nyomokban,hogy egy lány szüzessége az érték.Ha már 21. század,kicsit toleránsabbak is lehetnénk,mert nem minden fekete és fehér. Dehát... ez van.
2013. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!