Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mert van az hogy, ha egy csaj...

:D:D kérdése:

Mert van az hogy, ha egy csaj sok mindenkivel osszefekszik akkor egy nagy k*rva. S ha egy pasi dug meg sok csajt akkor az dicsoseg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Na, ez nagyon jó kérdés. Ezt én is szeretném tudni.
2010. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
78%
Ugye ugye ugye.... en anno itt panaszoltam esl, h a pasim elöttem mar 35 nöt megdugott..nos nem az volt a kommentelök válasza ra, h egy ferfi qurva... hanem az, h miert csinalok belöle gondot, örüljek neki, h mar kielte magat stb.stb. Na mondom ez igen..... :S
2010. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%

Volt már ez a kérdés.

De akkor ide is leírom a véleményemet.

Én elítélem azt, ha valaki szerelem nélkül összefekszik valakivel, bármelyik nemről is legyen szó. De nyilván azért gondolom így, mert nő vagyok. A fiúknak valóban dicsőség, ha minél több lányt megdughatnak...

2010. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert egy férfinek nehezebb dolga van mint a csajoknak!A csajok oda mennék ha k.rva s megkérdezi na dugunk?A férfi ezzel odamenne szerinted mekkora pofont kapna? Becserkészni egy csajt fáradozni kell ...
2010. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

A megoldást másolom bash.org-ról:


#908184 +(9780)- [X]


<Twig> I just had an argument with a girl I know. She was saying how it's unfair that if a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl fucks just two guys in a year, she's a slut. So in response I told her that if a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock. That shut her up.

2010. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

már a kérdésedben is ott a válasz. a nő összefekszik, tehát odaadja magát, a pasi viszont megdug, részéről történik az akció, amihez a nő beleegyezése kell.

az ő motivációja már eleve adott a természet által.

2010. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
18:48 Így van .... így van!
2010. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
87%

"az ő motivációja már eleve adott a természet által."


óó, bmeg!!! hát úgy beszélsz, mintha csak és kizárólag a férfiaknak lennének ösztöneik! a nőnek nincs motivációja?? gondolkozzatok már, emberek!!! az, hogy a férfinak feláll a farka, azon nyomban maga után vonzza azt, hogy meg kell dugnia valakit??? meg jöttök ezzel a vadászösztönös sz*r dumával... hagyjuk már! a nőkben ez pontosan ugyanannyira megvan, csak elfojtják (az értelmesebbek), pont a kérdésben említett nézet miatt, mert nem akarnak k*rvák lenni ill. annak tűnni sem.


ez a véleményem. bár tudjuk, a vélemény olyan dolog, mint a s*gglyuk. mindenkinek van, csak senki nem kíváncsi a máséra. így aztán én is lesz*rom, hogy ki mit gondol a véleményemről. :)


köszipuszi L/20

2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
18:48.van benne igazsag:)
2010. nov. 10. 18:58
 10/26 anonim válasza:
88%

Hát szerintem azért nem dicsőség az. Mármint én nem lennék arra büszke, hogy hetente/havonta váltogatom a barátnőimet, mert ezek szerint egyikükkel sem jöttem olyan jól ki, hogy tartós kapcsolat legyen belőle. Ha meg csak arra kellettek, hát... én nem csak ennyit látok a nőkben, és nem csak arra kellenének nekem. lehet, hogy ezzel, csak én vagyok így.

19/f

2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!