Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz pasi vagyok. Van...

16 éves szűz pasi vagyok. Van egy csaj nem rég ismerkedtünk meg de le akrunknfeküdni egymással (ő is 16 és szűz). Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
még sosem voltam ilyen közel lányhoz. Persze biztos h gumit fogunk használni, de mitt kell pontosan tenni? értelmes válaszokat várok!
2009. okt. 4. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy a csaj részéről a legjobb döntés, hogy ha úgy fekszik le veled, hogy csak nem rég ismeritek egymást. Neki odafigyelésre, romantikára van szüksége ahhoz hogy minden jól menjen, míg neked erre kicsit kevésbé. Mindenesetre figyelj oda rá, hogy elég nedves legyen, és kérdezd meg tőle, hogy biztos ezt akarja-e. Légy óvatos, semmi durva vagy hirtelen mozdulat, csak lassú behatolás. Készülj fel arra az esetre is, hogy ha véletlen közben még is meggondolná magát. Előfordul az ilyen. Neked az a dolgod, hogy szenvedélyesen csináld, hogy a lány ne gondolkodjon csak a testére koncentráljon. Olyan helyen történjen ahol senki nem nyithat rátok
2009. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
ba.d meg
2009. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

a luludat rakd a virágágyába!!!!


de komolyan mit kell stresszelni ezen nemértem!!!!


a világ legtermészetesebb dolga a szex!!!

de komolyan nem kell csinálni semmit csak hagyatkozz az ösztöneidre! az mindíg tudja mit kell tenni!

2009. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. odafogok figyelni rá.
2009. okt. 4. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:

16 éves szűz pasi vagyok - itt ez hibás, kijavitom:


16 éves szűz fiú vagyok.


hol vagy te még a férfihoz öcsi?

2009. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Van egy fütyülő a nadrágodban, ha ugy érzed felkészült, és a lányka nunusa is elég kész hozzá, tedd be és ennyi!
2009. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kell az előjáték is, ne feledd! Ne rontsál rá, és ez minden férfinek, fiúnak szól!Nem arra kell gondolni hogy most aztán föltétlen hamar bekell tenni.
2009. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt berakod a fütyit, be kell nyálazni a nyílást, hogy jobban csússzon. Lehetőleg a nyelveddel csináld mármint a nyálazást. Finoman nyalogatod, mikor a lány megunja, úgyis magára ránt...
2009. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen rakd be a kemény farkad az ő nedves puncijába!!!
2009. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!