Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha most januar 21-22 korul...

Ha most januar 21-22 korul kell beteg legyek, akkor oda adhatom a szuzessegem most hetvegen, szombaton, ugye?

Figyelt kérdés
Csakmert valaki azt mondta hogy most nem lenne ésszeru. Nem tudom mire gondolt. Mindegy ha van vlmi gond ezzel kerlek irjatok le. koszi
2009. jan. 8. 14:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
33%
beteg?Influenzás,ugye?Hát,akkor a legszerencsésebb odaadni a szüzességet,hogyha elkéri.Mondjuk egyszerűbb,ha kölcsönadja,és másnap visszahozza neked.Akkor nem kell ünnepek alatt bánkódni utána.
2009. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tiszta emberi gyarlóságból mondták, hogy ne csináld, esetleg butaságból, akkor max. azért hogy mikor épp rákapnátok a dologra neked megjön. Egyébként ha megjön is lehet szeretkezni, amennyiben nem undorodsz a dologtól Ismerőseim között van aki még jobban is élvezi (+ ilyenkor biztos nem lehetsz terhes), van aki meg a gondolattól is hányingert kap.

Szóval "orvosilag" nem árthat neked. (Mondjuk pont használatra tervezték...)

Remélem segítettem

2009. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért mondták, mert pont ciklus közepén állsz, és ugye ilyenkor a legnagyobb a teherbeesés veszélyének, ha gond lenne...
2009. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hat oda adtam, szuper volt, vigyaztunk, ovatosak voltunk, igy semmi gaz nem lett. Boldog vagyok, es nem szuz :)

Utolag is koszonom a valaszokat :)

2009. jan. 12. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!