Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha most januar 21-22 korul...

Ha most januar 21-22 korul kell beteg legyek, akkor oda adhatom a szuzessegem most hetvegen, szombaton, ugye?

Figyelt kérdés
Csakmert valaki azt mondta hogy most nem lenne ésszeru. Nem tudom mire gondolt. Mindegy ha van vlmi gond ezzel kerlek irjatok le. koszi
2009. jan. 8. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül a vérzés előtt nem célszerű, mert hirtelen megjöhet tőle.


Amúgy a havi vérzés nem betegség.

2009. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen védekeztek,akkor tök mindegy,hogy a ciklusod melyik napján fekszel le a barátoddal!
2009. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azt akkor adod oda amikor neked tetszik:Dés addig még lesz több mint egy hét.Szóval.......csak hajrá
2009. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Eloszoris koszi a valaszokat.

Tudom hogy nem betegseg de "szepszoval" mi csak ugy mondjuk hogy beteg kell legyek. tehat azt jelenti meg kell jojjon. tudom hogy nem betegseg.

De 21 22ike meg kisse odebb van. Most csak 10ike lesz.

2009. jan. 8. 15:08
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

eléggé közel van a peteérésedhez (az most van kb.), ezért ha hiba csúszik a védekezésbe, akkor abból könnyen lehet nagyobb baj is.


Mondjuk, ha óvszert használok, meg a fiú sem túl tapasztalt, meg még a szűzhártyádat is át kell szakítani, akkor nem olyan nehéz összehozni egy gumiszakadást, akkor meg pánik van ezerrel.


Ráadásul szombat, rendes nőgyőgyász csak hétfőn, az meg már majd 48 óra, egyébként meg sűrgősségi ambulanciára kell menni stb.


Nem egy jó program az első alkalomra.

2009. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
jaj nem kell rá hozni a frászt.Van telefonszám amin el lehet érni a sürgősségi ambulanciát és megadják a legközelebbi rendelőt a 72 órás tabira.HA hiba csúszna......de nyugi
2009. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

hát nem tudom de ha jo nedves leszel akkor dugja be gumi nélkül átszakad és hamár benned van párszor huzza ki akkor huzd fel neki a gumit és tán nem lesz baj de elsőre

ne várj nagy orgazmust de persze lehet attol még sok sikert remélem megirod mijen volt

a lényeg hogy jol ujjazzon meg téged és ki is nyalhat hogy jo nedves légy hajrá csiklora fel

2009. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A pasim teljesen tapasztalt es mar majdnem megtortent. Full nedves voltam, aztan elmaradt.

De a vedekezest ha en nem is szeretnem a pasim koveteli, de en is igy vagyok vele. Fo a biztonsag. Szoval nem lenne nagy gond belole ha most adnam oda a szuzessegem, ugye? Es az utsolos valaszolonak: ha szeretned leirom hisz segitetek neekm egy ennyivel tartozom :)

2009. jan. 8. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy lefekhetsz vele... Semmi bajod nem lesz,húzzatok gumit,esetleg legyen nálatok pót is:) Nem kell ennyire görcsölni rajta.. Megtörténik és kész.
2009. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hat en is igy gondoltam, igy alltam hozza ( mint az utso valaszolo), csak mondom valaki azt monta nem lenne ésszeru hogy most legyen.
2009. jan. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!