Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hazudni a szüzesség elvesztésé...

Hazudni a szüzesség elvesztéséről. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Írtam egy szép hosszú leírást, csak véletlenül kitöröltem 2 perce,úgyhogy most leírom tömören:

Szóval arról van szó, hogy a barátnőim folyton cikiznek, meg megjegyzéseket tesznek arról, hogy én szűz vagyok (még csak 16 vagyok, megjegyzem), ebből elegem lett és azt mondtam, hogy lefeküdtem a legjobb barátommal. Azóta nem piszkálnak. Szerintem ennyi idősen nem kéne, hogy a szexről szóljon minden, na nem azért, mert prűd vagyok, csak amit ők előadnak naponta ilyen téren, az elég primitív számomra (kit mikor, hogyan szoptak le egy buliban stb). Szerintetek ettől rossz ember vagyok?

16L


2010. nov. 1. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gáz amit művelnek, ha nem fekszel le valakivel akkor már mindjárt gáz vagy én is ezt kellett hazudjam a barátnőknek... Rajtuk már mindenki végig mentek.. stb a mai fejemmel ne hazudtam volna. Mert legalább neked van büszkeséged és 17 éves voltam és szűz. Én úgy láttam hogy azzal veszítsem el akit szeretek és ne egy idegennel, akit nem is ismerek. Megismertem 17 évesen a barátomat és mai napig együtt vagyunk. 19L
2010. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

de fura, mikor én voltam 15( 10 évvel ezelőtt) még azt titkoltuk inkább ha már megvolt. Volt egy nagyon jó barátnőm az osztályban, csak egymással beszéltük meg, hogy már megvolt nekünk, ( komoly kapcsolata volt mindkettőnknek), de megigértettük egymással, hogy nem mondjuk el senkinek, hogy ne tartsanak ribancnak minket. Majd olyan 17 éves korunkban vált ez témáva másokkal, de akkorsem ebben a formában(kit mikor, hogyan szoptak le egy buliban stb)

Ekkorát fordult volna a világ azóta? Lehet meggondolom és megse akarok kislányt szülni. :)

2010. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
sztem meg hülye ötlet volt h hazudtál. Ha csak haverok ők könnyen elterjedhet a pletyka h már nem vagy szűz,és megkörnyékeznek a csak dugni akaró pasik.Te vissza utasítod őket és akkor meg elhordanak mindennek,h mit játszod az eszed meg ilyenek
2010. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én nem voltam hajlando hazudni csak azér hogy menőbb legyek, ki is közösitettek anno gimiben... lehet választani, nekem többet ér hogy hihető a szavam, és gimi után már nem cikiznek azzal hogy még mindig szüz vagyok, itt normális a társaság, azt az időszakot meg tul lehet élni valahogy... az élet ugy is csak aztán kezdődik :)
2010. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kleincsillag válasza:

Remélem hogy már nem piszkálnak..


Hidd el az sem menő,hogy 16 évesen a terhes ambulanciára kell vinni a szülőknek a gyereküket,és társai..


Telesen normális vagy..nem kell elsietni a dolgokat,nem csak mondom..én sem tettem..és kifejlődött az ami sok embernek nincs meg,a normális szexuális kultúrám.


Nincsenek aggályaim,félelmeim,bármit meg tudok adni a Kedvesemnek,sosem bántam meg hogy nem 15-16 évesen kezdtem bele a nemi életbe,hanem picit később..


Jön majd valaki,aki nem piszkál ezzel,hanem megérti és ébredsz majd egy reggele úgy hogy nem vagy szűz...

Záró sorként....sokan úgy élik meg mint betegség..nem az!!!!


Jó hogy normális vagy!!!


Üdv


23-L

2010. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem ez teljesen normális,hogy nem feküdtél le 16 évesen fűvel-fával.Tényleg fontos,hogy olyan emberrel legyen az első,akit szeretsz és nem bánod meg.Legalább X év múlva nem leszel egy kiégett k.rva :)

Amúgy én fél éve feküdtem le a barátommal,de csak mert szeretem,és bízok benne.

Szóval inkább legyél még szűz,és büszke is rá,minthogy csalódás érjen!

17/L

2010. nov. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A cukkolásról annyit, hogy engem anno azért cukkoltak éveken keresztül mert még nem jött meg! 14 éves koromban értem el azt, hogy megelégeltem és azt, hazudtam, hogy már megjött (így is úgy is én voltam az utolsó). Békén hagytak, rá 2 hónapra tényleg megjött. Szerintem az a kis hazugság nem nagy ár azért, hogy békén hagyjanak! Tudom, milyen mikor szekálják az embert (ráadásul olyannal amiről nem is tehet)
2010. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!