Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hazudni a szüzesség elvesztésé...

Hazudni a szüzesség elvesztéséről. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Írtam egy szép hosszú leírást, csak véletlenül kitöröltem 2 perce,úgyhogy most leírom tömören:

Szóval arról van szó, hogy a barátnőim folyton cikiznek, meg megjegyzéseket tesznek arról, hogy én szűz vagyok (még csak 16 vagyok, megjegyzem), ebből elegem lett és azt mondtam, hogy lefeküdtem a legjobb barátommal. Azóta nem piszkálnak. Szerintem ennyi idősen nem kéne, hogy a szexről szóljon minden, na nem azért, mert prűd vagyok, csak amit ők előadnak naponta ilyen téren, az elég primitív számomra (kit mikor, hogyan szoptak le egy buliban stb). Szerintetek ettől rossz ember vagyok?

16L


2010. nov. 1. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez ésszerűbb lépés volt, mint ezért lefeküdni valakivel. Ha ez kell nekik, hogy embernek tekintsenek, akkor inkább hazudj, mint, hogy 16 évesen ingyenribanc legyél.
2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A legjobb körökből választod a barátnőidet. (Y)


Hazudj, ha így tényleg jobb neked a szivatás nélkül.

2010. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha már itt tartunk én inkább egy baráti szexet választanék mint hogy egy ismeretlennel.. am meg ne foglalkozz ilyenekkel nem érdemlik meg.
2010. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De egyébként ezt nem azért csináltam, hogy "menő" legyek, csak mindig azt csinálták, hogy beszéltek ilyenekről és hozzátették, hogy "Ja, de te még úgyis tapasztalatlan vagy", meg "Túl prűd vagy ehhez". Nem hiszem, hogy prűdség lenne, ha nincs kedvem a mocskos részleteiket hallgatni minden percben. Azzal semmi bajom nincs, ha a mai világban valaki 15-16 évesen lefekszik a szerelmével, ha nekem most lenne egy normális barátom, talán én is megtettem volna, de az már más dolog, ha egy 16 évesnek volt már alkalma 2 pasival csinálni, meg egyebek.
2010. nov. 1. 12:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom milyen barátnőid vannak...

én 15vagyok és még nem volt soha barátom, persze engem is piszkáltak érte, de látták hogy nem izgat, sőt büszke vagyok rá hogy magam is megállom a helyem nem kell nekem senki és már nem is piszkálnak. :)

Szerintem hagyd a francba ezeket a rib*ncokat! :)

L

2010. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintetek ettől rossz ember vagyok?"


- Madarat tolláról, embert barátjáról...

2010. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A barátnőket nem raktam idézőjelbe, de inkább haveroknak mondanám őket, most jelenleg nem tudok mással barátkozni, ők vannak a környezetemben, el kell viselnem őket még egy darabig.
2010. nov. 1. 12:20
 8/17 anonim válasza:

figyelj én 16/F vagyok és engem nem zavar hogy szűz vagyok

majd elvesztem azzal a szüzességem akit szeretek enem az osztályban cikiztek ezzel egy párnapig de mi után rá jöttek hogy fölöslegesen mert ezzel nem tudnak sem felidegesíteni sem be oltani mert ha bepróbálnak oltani rögtön vissza oltom őket azt befogják a pofájukat azóta jól elvagyok azt osztályban és elégé közkedvelt is vagyok azok között is akik beszólogattak

2010. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szia! Borzasztó nagy közhelyet fogok írni (de igaz). Az első alkalom végigkíséri az egész életedet. Így egyetértek azokkal a kommentelőkkel, akik azt írták, hogy inkább hazudj, mint, hogy k***a vegyél. Neked pedig abban van igazad, hogy ennyi idősen nem kéne, hogy a szexről szóljon minden! Közönségesek ezek a lányok, mivel azzal kérkednek, hogy "kit mikor, hogyan szoptak le egy buliban". Nem vagy rossz ember csak van értékrended és a szüzességed fontos neked! Mérhetetlenül tisztellek ezért! Nagyon kevés manapság az ilyen normális gondolkozású lány!!! Egy 25 éves férjezett anyuka
2010. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De engem sem zavar, csak meguntam a hülye beszólásokat részükről. Én nem szóltam soha, hogy szerintem már túlzásba viszik ezt a "nagylánynak képzelem magam" dolgot, de ők azt hitték, én vagyok a gyerekes, mert még nem szoptam le senkit, meg ilyenek.
2010. nov. 1. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!