Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valami jó trükkötök...

Van valami jó trükkötök ujjazás szempontjából, ha a csaj nem szereti ha kinyaljátok?

Figyelt kérdés
Lányok, fiúk válaszát egyaránt várom
2009. jan. 3. 21:14
 1/6 anonim válasza:
79%
Az én barátnőm se szereti ha szájjal kényesztettem, ezért én úgy szoktam hogy először nadrágon keresztül simogatom neki majd be-be nyúlkálok a nadrágjába, és nem várom meg azt amíg esetleg ő megkérdezi hogy levegyem vagy valami hanem elkezdem kigombolni majd lehúzni cibzárját.. ha nem akarja úgyis szólni fog.. majd ha már levettük a nadrágját akkor még bugyin keresztül is simogatom hogy minél jobban felizguljon...azt a végén lekerül az is...aztán én nem csak ujjazni szoktam hanem időnként a csiklóját és az egész nemi szervét simogatni is szoktam mert arra is nagyon fel szoktak izgulni a csajok általában... majd ha 2-3 alkalommal csináltad akkor jöhet 2,3 ujj is és így tovább, mert ha nem növeld az ujjaid számát soha nem fog annyira kitágulni hogy ha majd arra kerül a sor akkor a te nemi szerved be férjen oda meg különben is egy ujj egy idő után már unalmas lesz... és ha készen vagytok, nem kell egyből felöltöznie a csajnak hanem még akkor is simogathatod meg minden remélem tudtam segíteni...
2009. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
G-pont.
2009. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
az első válaszolót még annyival egészíteném ki hogy akárhányszor elkezded az ujjazást mindig egy ujjal kezd és szép lassan fokozatosan mindig több ujjal, ha fájni fog neki szólni fog..
2009. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kezeddel keres meg a g-pontját, másikkal kivülről izgatsd csiklónál.
2009. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én leginkább azt írom ami igaz. az pedig annál jobb nincs mikor valki a legérzékenyebb pontunkat kényezteti a világ legpuhább testrészével a nyelvével.ezt lehet nagyon bénán csinálni is akkor persze nem élvezi és ha megél egykét ilyet elsőnek soha nem is fogja engedni hogy megtegyék neki ismét inkább elnapolja hogy ő azt nem élvezi.én azt tenném a helyedbe ,hogy megkérdezném tőle van e negatív tapaszatlata ezzel kapcsolatban ha igen akkor mond azt neki te bebizonyítod az ellenkezőjét.
2009. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaja ha egy csaj nem engedi a nyalást, az a rossz tapasztalatok miatt lehet

de ujjazásnál ott van a g-pont, bár nem minden lánynak van

2013. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!