Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én most veszitettem el a...

Én most veszitettem el a szüzességemet egy fiuval, nem védekeztünk de nem élvezett belém, és elég sokáig véreztem . Félek h valami zür lesz. Hogy teherbe esek. :S valaki tanácsot tud adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és még a kérdezőnek annyit, hogy nem tudunk tanácsot adni. 2 hét múlva csinálj 2 tesztet (a 2 megbízhatóbb), de ne görcsölj rajta, mert azzal károsítod a legjobban a szervezetedet. Szerintem nem lesz semmi baj!
2009. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez a 17/f állandóan okoskodik itt mostanában! Szerinte egy nőnek csak is kizárólag mindig a 14.napon van a peteérése! Na mindegy! Én már nagyon unom a kiscsávót!

Kérdezőnek: Csak gratulálni tudok kislány! Nagy valószínűséggel terhes vagy! Ha eszed van arra, hogy szexelj, legyen már ahhoz is, hogy védekezel!Tudod a te korodban (kb.12-14) nem divat, hogy babával a karodon menj suliba! Sipirc felíratni egy 72 órásat! Utána pedig imádkozz jó sokat, mert ha beveszed még akkor sem biztos, hogy nem marad meg!!! Gratulálok, ehhez kell csak igazán ész!

2009. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
Jééé van aki feminát néz :D de jó :D
2009. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Elnézést, de én inkább nem gratulálnék ahhoz, hogy már kapásból úgy kezdted a nemi életet, hogy nem védekeztél. Már az előváladéktól is terhes lehetsz! Menj el, irass fel gyógyszert, vagy húzzatok gumit, mert így minden késésnél rettegni fogsz...stb
2009. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogok veled vitatkozni, elnézést, hogy olvasok, meg, hogy érdekel a téma. Tényleg tök paraszt vagyok, meg egyébként is biztos minden más korombeli srác tudja amit én tudok. (Értsd amire akarod) Lehet lehúzni...szokás szerint (eddig csak azok a kommentjeim lettek 100%-osak amik mellé direkt nem írtam oda h: (17/f) ;) (és nem egy van) Vedd, ahogy akarod okoskodásnak vagy segítségnek, nem érdekel. :)
2009. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólokkal. Mi van a mai világban??? 20 éves vagyok és gyógyszer mellett is mindíg mikor késik megijedek. Pedig 5éve vagyok ugyanazzal a sráccal. 15évesen,mikor elvesztettem a szüzességemet, akkor is volt annyi eszem, hogy védekezzek! A tesztet ajánlom én is és hogy imádkozz!!! Nekem kellett már terhességi tesztet csinálnom, nem egy nagy élmény..Iszonyú azon stresszelni, hogy most vajon mi lesz az eredmény..stb. Sok eszetek van mindkettőtöknek!!!

Valóban inkább ne szeretkezzetek, ha még ennyire éretlenek vagytok!!

2009. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!