Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én most veszitettem el a...

Én most veszitettem el a szüzességemet egy fiuval, nem védekeztünk de nem élvezett belém, és elég sokáig véreztem . Félek h valami zür lesz. Hogy teherbe esek. :S valaki tanácsot tud adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát tanácsot adni nem tudok, csak gratulálni. ha félsz, hogy terhes leszel, menjél el sürgősségi ambulanciára, majd ők segítenek.

Figyelj a szex két FELNŐTT ember felelősségteljes döntése, nem arról kellene, hogy szóljon, hogy utólag ilyen oldalakon kérünk segítséget, oda kellett volna figyelni a védekezésre is! A nemibetegségekről már nem is beszélek!

2009. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
84%

Ne is haragudj, de nagyon felelőtlenek vagytok! Főleg Te! Hát, kinek az érdeke, hogy védekezzetek? Nem Neked??

Lehet, hogy most szerencséd lesz, de ebben ne bízz! Nem biztos, hogy máskor is!! Legközelebb figyelj oda!

2009. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csak ezen az oldalon 4 hasonló kérdés van.
2009. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Húzás orvoshoz. Ha 24 órán belül beérsz megúszhatod az esetleges abortuszt. Tanács, hogy fogamzásgátlót használj és nőj fel. Amíg nincs annyi agyad, hogy védekezz, ne szexelj.

Mellesleg szerintem ez nem csak az ő érdeke, hogy védekezzen. Milyen ótvar felfogás ez? Én pasi vagyok és elég szarul érintene, ha valahova csinálnék egy gyereket... Az az én gyerekem lenne, szerintem nekem is pont olyan fontos, mint az anyjának, nem????

2009. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

NEM VÉDEKEZTETEK??? Az állítólagos szexuális érettség következő példája... Gratulálok. Esélyes vagy egy babucira, jó lesz, ha az apucival is tudatod. Első szex alatt is teherbe lehet ám esni! Jogosan félsz, hogy zűr lesz. Ha majdnem biztosra akarsz menni, rohanj esemény utáni tabiért (azért majdnem biztos, mert ez sem 100%, hogy megvéd a terhességtől). Ha megúsztad, felejtsd el a szexet, míg fel nem nősz agyilag arra a szintre, hogy a szex védekezéssel is kell, hogy járjon, ha nem akarsz babát.


[link]


[link]

2009. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Az utolsó írónak üzenném, hogy akkor legyen magára büszke, hogy Ő normális felfogású pasi, de a nagy többség nem az!! És ezt így higyje el, ahogy mondom! Akkor mi van, ha teherbe esik a lány, pasi bepánikol, elhúz a büdös francba, csaj meg ott marad egyedül a gyerekkel???? Gondolkozz kicsit!
2009. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Nyug napi rendszerességgel van itt ez a kérdés nagyjából 2 tábor alakult ki az egyik a semmi bajod nem lehet a másik a "hogyképzeledhogyilyenfelelőtlenvagy" Menj el egy patikába, vegyél egy esemény utánit.

De jó megint nem a nagy többséghez tartozom. engem is szíven ütne és hirtelen azt sem tudnám mit kezdjek, de egy biztos, hogy soha nem hagynám cserben a barátnőmet. Örülök, hogy még annyit sem írnak oda ilyenkor hogy: "a pasik nagy része" vagy egy személyes tapasztalatot. Amúgy meg sajnálom azokat a lányokat akiknek ez a véleménye a férfi társadalomról, mert ők valószínűleg csak ilyen pasikat ismernek. Lehet, hogy nem bennük van a hiba, én fiú létemre igenis el szoktam gondolkozni ilyesmiken, sőt megkérdeztem majd' minden osztálytársamat és tudjátok mi jött ki? A lányok nagy része abortusz, meg örökbe adás, a fiúk többsége meg inkább azt mondta, hogy ha már megvan nem hagyná elveszni. Ennyit a felelősségteljes gondolkodásról! Szóval ne tessék már minket beskatulyázni!!! (17/f)

2009. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó válaszolónak:

Teljesen jogos amit írtál, de azért nehogy már 17 évesnek álljon a világ. Írod, hogy a lányok jó része abortusz, fiúk meg megtartanák. Abba bele sem gondolsz, hogy 16-17 évesen egy lány ki kell hogy maradjon a suliból, el kell hogy tartsa születendő gyermekét, amíg igenis a legtöbb apuka ugyanúgy discoba jár és bulizgat? Te úgy tűnik erősíted a kevés kivételt. Pont ezek miatt írtam én is elsőként, hogy védekezni kell!! 30/nő

2009. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
63%
Szerintem ez az oldal arra való,hogy ha valaki nem tudja mással megbeszélni a meggondolatlanságból elkövetett tetteit akkor itt próbál egy kis segítséget kérni!Sajnos én ugyan így vagyok most mint te és ennyire még sosem vártam h megjöjjön a menstruációm de még várat magára sajnos.Én tabit nem kaptam mivel nőgyógyászhoz nem mentem,sajnos a szüleimmel nem tudom megbeszélni ezt a dolgot.Bár lehet ideje lenne felkészíteni őket egy unokára:SSajnos nem tudok neked semmi jót mondani szurkolok neked h ne legyen baba de azért megkérdem h te vettél be tabit vagy voltál orvosnál?vagy te is reménykedve vársz?
2009. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek a 15:22essel! Egy lány, akinek még érettségije sincs, persze hogy az abortuszt választaná. A fiú meg attól h van egy gyereke azt csinálhat amit akar, és biztos h nem hagyná ott a gimit érettségi meg minden nélkül, sőt a fősulit meg az egyetemet se, hogy elmenjen dolgozni a gyerek miatt, mert hát úgyis az anyukánál van. Ja, és nem hinném h egy ilyen fiatal szervezetnek jót tesz, hogy ilyen hamar szüljön, kitáguljon, felboruljon a rendszer stb. Mert utána megint a férfiak lesznek később odáig, hogy nem olyan jó a szex. A fiúk könnyen hősködnek, hogy felnevelnék, ami szép hozzáállás tőlük, de ha arra kerülne a sor, fogadok, hogy talán egy sem mondaná ugyanezt.
2009. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!