Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok szeretik a szűz pasikat?

EAH5770 kérdése:

A lányok szeretik a szűz pasikat?

Figyelt kérdés

A lányok szeretik a szűz pasikat?

Ha igen,akkor milyen idős korig?


2010. okt. 7. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az a mondanivalóm hogy tökre nem számít. Talán értékelni fogják hogy "nekem tartogattad? de édi".. De egy igaz lány nem fog ettől függően dönteni a kapcsolatotokról. Ha neked joban esik a tudat hogy tiszta maradsz, akkor tedd azt, de szerintem csak sok jó mókából maradsz ki emiatt..
2010. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hát értlek tégedet,de hát még nem igen van barátnőm.

Én olyan tiszta,normális srác vagyok,vagyis nem voltam még részeg,nem iszom,semmi cigi,semmi drog,vagy erőszak vagy hasonlók..

Csak egy normális srác.

Vannak osztálytársnőim,17 évesek,azokkal tudnék úgymond lefeküdni,de én az ilyen stílust nem szeretem valahogy.

Nekem úgymond normális csaj kellene,aki hasonló hozzám . :D

vagyis azokban hasonlít amiket leírtam.

És hogyha normális akor nem is kérdi hoyg szűz e vagyok vagy nem..Én szerintem.


Ám még szabad tudnom hogy te lány-e vagy? :/

2010. okt. 7. 17:30
 13/22 anonim válasza:

Az én barátom is szűz volt, mielőtt megismerkedtünk. Persze én erről nem tudtam. Csak azután tudtam meg, hogy pár hete már jártunk. És én nagyon örültem neki, jó érzés volt, hogy én lehetek neki az első. ,,És persze nekem jutott az a megtiszteltetést, hogy valami olyat mutathatok neki, amiben eddig még nem volt része soha´´ ;)

És nem valami kis pisisek vagyunk már...

2010. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint még nyugodtan várjak.

Köszi szépen Fiúk/Lányok.

Nem tudom ki kicsoda :D

2010. okt. 7. 17:35
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök neki. Amint az egyik válaszoló is írta, hogy mondjuk sokkal jobb érzés úgy kényeztetni valakit, hogy tudom, még senki más nem "nyalta" körbe.:) Ha még nem is csókolózott, az meg még aranyosabb. A volt barátom is szűz volt minden "téren", és imádtam, hogy olyan kis esetlen volt először. ( Ezt úgy értsd, ahogy írtam, semmiféle lenézés vagy rosszindulat nélkül.:)
2010. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

örülnék neki, én is a szerelemre várok és mennyire szeretném ha a nagy szerelmem is szűz. felfedeznénk egymást együtt, nem kéne tartanom tőle, hogy otthagy mert én még bizonytalan vagyok.

L/16

2010. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok, még csók se volt:) Azért ez már elég szop*cs

17/F

2010. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 muffinka válasza:
Ha érzelmi kapcsolatban vagy valakivel, akkor nem számít, szűz vagy-e fiú létedre, de ha csak szexelni akarsz, akkor ne várd, hogy hasraesik tőled a nő.22l
2010. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18:25 megmondta a tutit.


Én is örültem, hogy 24 évesen szűz volt a párom, nem volt esetlen, se béna amúgy meg. Csak várta az igazit. És ez nekem nagyon jólesett. Én is vártam, és együtt fedeztük fel a szex minden szépségét, ami sokkal több, mint valami jó móka. Ma is együtt vagyunk jó pár éve, máig mi vagyunk egymásnak "a szex", lecserélhetetlenek.

2010. okt. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
lányok, akik itt meséltetek a szűz barátaitokról, ti már ezek szerint jóval tapasztaltabbak voltatok ilyen téren?
2010. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!