Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan csajok/ nők,...

Vannak olyan csajok/ nők, akik szeretik a szűz srácokat? Te hogy vagy ezzel?

Figyelt kérdés
nemet és kort is léci
2011. aug. 6. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés...
2011. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Több szempont miatt sem vonzanak különösebben,de ha kiderülne,hogy a barátom az,akkor nem csinálnék belőle ügyet.

19/L

2011. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Már megint 1 fiú, aki így akar lányt találni, akin kiélheti a szexuális vágyait -.-"-.-"
2011. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Ellcsi válasza:
91%
inkább szűzzel mint olyannal aki átment már a városon!!!
2011. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Szűz = tapasztalatnak, béna, kezdő stb.


Nem szeretem, nekem egy férfi legyen határozott és tudja mit csináljon, ne csak bénázzon

2011. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

lehet előnyös: pl. szűz a csaj is, és őrülten szerelmesek, nem lesz ciki egyiknek se, ha kicsit bénáznak

lehet nagy hátránya is: nincs tapasztalata!! ha egy nem szűz nő szexet akar, akkor ne keljen már vacakolni szex közben (mert nekem tuti elmenne az egésztől a kedvem)

2011. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyosak a szűz srácok . és a tapasztalatlanság sem olyan nagy baj, hiszen mindenki volt egyszer kezdő , és lehet hogy ugyan tapasztalatlan de baromira jó az ágyban és a tapasztalt pasi is lehet borzalmas sexpartner
2011. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
jah amúgy Lány 14 (és még szűz :$ )
2011. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem menne el:D Sőőt...lehet, h nekem ez a személyes perverzióm, de számomra nagyon izgató lenne, ha egy szűz sráccal lennék...Barátommal a kezdetek óta együtt vagyunk és mind2en az elsők voltunk egymásnak. Ő mondta nekem, h én voltam az, aki bevezette egy egészen más világba, hogy akkora élmény volt életében először egy hús-vér nőben lenni. És ez szerintem elképesztő érzés. Hogy igen, ez neki most a legelső, én avatom be, hatással leszek az egész életére, stb. (olvastam is egy ilyen tanulmányt, h a férfiak olyanok a szexualitásban, mint a frissen kikelt kiscsirkék. Van egy bevésődés, a kiscsirke azt tekinti anyjának, akit először meglát, a férfi meg azt tekinti jó szexnek amit először tapasztalt. Ill. ha először durva volt, akkor azt fogja szeretni, ha nagyon lágy, akkor azt, ha a lány volt felül azt és így tovább, nyilván némi túlzással...nem lehet ezt mindenkire ráhúzni, ez csak egy általánosítás...)
2011. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

13:41-esnek "Szűz = tapasztalatnak, béna, kezdő stb.


Nem szeretem, nekem egy férfi legyen határozott és tudja mit csináljon, ne csak bénázzon"


Remélem te is jól tudod, hogy tapasztalatlan, béna és kezdő voltál, bár a hozzá szólásod alapján még mindig az lehetsz. Mellesleg nem kell mindenkinek "falu bikájának" lenni, sőt ezektől még sok szuper ajándékot is kaphatsz :)

Továbbá gondolj csak bele, ha azt vesszük (most direkt Ádámot és Évát taglalom, de felőlem te lejöhettél a fáról is...), ha Évát zavarta volna, hogy Ádám szűz,(már pedig kivel vesztette volna el előtte?!), akkor ma te sem lennél :) Szóval ne alacsonyítsuk le egyes ember társainkat azért, mert nem volt nemi kapcsolatuk.

2011. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!