Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan csajok/ nők,...

Vannak olyan csajok/ nők, akik szeretik a szűz srácokat? Te hogy vagy ezzel?

Figyelt kérdés
nemet és kort is léci
2011. aug. 6. 13:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Kemény, hogy egy 14 éves lány értelmesebb, mint a többi vadbarom aki lehúzza a szüzeket. Én is az voltam, mégis jó volt barátnőmnek...és nem csak mondta. :) Egyszerűen csak határozottnak kell lenni, és észre se veszi a lány, hogy szűz vagy.

Hallottam már olyan macsóról aki végig ment a fél városon, de nem volt csaj akit kielégített volna egyszer is, sőt sokan ki is röhögték.

2011. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék, ha szűz srácot találnék, mivel én is az vagyok, és nem szeretnék bénázni egy tapasztalt előtt. DE nem csak ezért, hanem akkor gyakorlatilag együtt esünk át az elsőn, és ez még jobb. Mert talán még jobban odafigyenek egymásra....20/L
2011. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
sztem nem nagy dolog a szűzesség elvesztése...
2011. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Annak nem nagy dolog, aki már elvesztette....csak, aki még mindig az, ő meg fél tőle....stb:):S
2011. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat, véleményeket. 23 éves vagyok amúgy és jó lenne már túllesni az elsőn, én is úgy gondolom, hogy jobb lenne egy tapasztalatlanabbal lefeküdni először, csak hát nehéz olyat találni. de kíváncsi voltam, mégis vannak-e olyan nők, akik örülnének- e annak, ha egy szűz sráccal lehetnének. még várok azért válaszokat :)
2011. aug. 6. 14:59
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

"13:41-esnek "Szűz = tapasztalatnak, béna, kezdő stb.


Nem szeretem, nekem egy férfi legyen határozott és tudja mit csináljon, ne csak bénázzon"


Remélem te is jól tudod, hogy tapasztalatlan, béna és kezdő voltál, bár a hozzá szólásod alapján még mindig az lehetsz. Mellesleg nem kell mindenkinek "falu bikájának" lenni, sőt ezektől még sok szuper ajándékot is kaphatsz :)

Továbbá gondolj csak bele, ha azt vesszük (most direkt Ádámot és Évát taglalom, de felőlem te lejöhettél a fáról is...), ha Évát zavarta volna, hogy Ádám szűz,(már pedig kivel vesztette volna el előtte?!), akkor ma te sem lennél :) Szóval ne alacsonyítsuk le egyes ember társainkat azért, mert nem volt nemi kapcsolatuk."


1. Kiemelve ezt a mondatot: "a hozzá szólásod alapján még mindig az lehetsz."


2. Nem érdekel a nyomorod, hogy te nem vagy jó a csajoknál, nekem akkor sem kell egy puhap.cs


3. A kérdező kérdezett vmit, én válaszoltam, jobban tennéd ha te is ezt csinálnád, nem pedig másokat zaklatsz a h.lyeségged, mert erre senki sem kíváncsi


4. Ki mondta, h ha a barátom szűz lenne, akkor dobnám vagy vmi? A kérdező azt kérdezte szeretjük-e őket, én meg mondtam, h nem. De ez nem zárja ki azt, hogyha őrülten szerelmes lennék vkibe, akkor nem visellném el ezt az aprócska hiábáját.


remélem felfogdat amit írtam, mert nincs kedvem tovább magyarázni neked


lyet csak olyan ír, aki nem tud már mibe elekötni, ezért benyögi ezt a dumát, és azt hiszi ettől mindenki a lába elött fog heverni.

2011. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az utolsó bekezdés az 1. pontoz tartozik
2011. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha én lennék a szerelmemnek az első. Csak akkor lépnem is kellene felé...(Mármint azért egyelőre, hogy egyáltalán járjunk :D)


Másrészt. Ha szereted, nem ez fog számítani. Nem szűz ember is lehet szerintem béna, ha nem érdekli a másik, csak a saját öröme >.<

16/L

2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mikor megismerkedtem bnőmmel még szűz voltam, ő már nem, nem csinált belőle ügyet..
2011. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szerintem nem számít.Remélhetőleg leszek vele annyiszor,hogy rövid idő alatt tökéletes legyen...ha szeret,akkor mind1...


Bár eddig mindkét barátom szűz volt,amikor összejöttünk

2011. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!