Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok szeretik a szűz pasikat?

EAH5770 kérdése:

A lányok szeretik a szűz pasikat?

Figyelt kérdés

A lányok szeretik a szűz pasikat?

Ha igen,akkor milyen idős korig?


2010. okt. 7. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nemtom
2010. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem rossz érzés rá gondolni hogy valaki már 500 csajjal volt. Nekem kiábrándító. De én is kíváncsi vagyok hogy a többiek mit szólnak
2010. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát én még csak 17 éves vagyok és szeretném tartogatni magam az igazinak kb 18-19-ig.

Szerintetek ez így helyes?

2010. okt. 7. 17:09
 4/22 LittleFairy: válasza:
100%
Szerintem ez helyes!Nem szeretik sztem a lányok az olyan fiúkat akik minden szembelévő lányt megd...
2010. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
13%
Nekem egyik barátom szűz volt és 19 volt. :) Örültem neki, mivel így nem terjesztett még semmilyen betegséget, mint pl a hpv vagy hiv vagy clamidia vagy akármi más. :) Viszont az ágyban egy rakás szerencsétlenség volt végig a 2 év alatt.( pl. nem tudta berakni magától, ha kértem, akkor rinyált, hogy ha nem rakom be akkor nem lesz szex, csak úgy tudta csinálni, ha teljesen rám feküdt és nagyon lassan, én meg ezt nem szerettem) :( Szóval jó az, ha szűz a pasi, de ne legyen ennyire béna, mint az én barátom volt, bár sztem elég extrém eset ő már, de azért szerettem és sosem bántottam. :)
2010. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Rossz a gondolkodásmódod, kedves kérdező. Egy lányt nem a személyiséged érdekli, nem az hogy hány strigulát húztál be a füzetedbe. Ha bejössz egy lánynak nem fog azért otthagyni téged mert szűz vagy... Legalábbis a valamire való lányok nem :) Ez nem előny, nem hátrány, ha egyébként egy igazi férfi vagy.
2010. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
meglepne
2010. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, azt akartam írni hogy "a személyiséged érdekli", a "nem", az feleslegesen kerül oda :)
2010. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
én 19 vagyok, és szűz... :S de remélem már nem sokáig
2010. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

17:15.akkor most mi is a mondani valód?

Az ,ami az előzőknek?

2010. okt. 7. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!