Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » ANnyira szeretnek szeretkezni...

ANnyira szeretnek szeretkezni vele! Velemenyetek?

Figyelt kérdés

VAn egy baratom...most hetvegen lesz 1 honapja es egy hete,hogy egyutt vagyunk,nala tudok aludni 70%..es ha nala alsozk tutti megtoretenik.NAgyon felek,nem vagyok mar szuz,mert hibat kovettem el es na...de csak 1x voltam fiuval.8 honapja.fajt,es felek,hogy nemrtetszik majd ahogyan csinalom..

Szerintetek megeri lefekudni vele?Nagyon szeretem s o is engem.En azt modnm,hogys zuv vagyok,szerintem ugysem evszi eszre,hiszen az az 1....

16/L es 17/F


2010. okt. 6. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább védekezzetek!
2010. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

utolsó


JEEEEEEEEEEEE!!

2010. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
ha szereted ne hazudj neki.
2010. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha hazudtál neki,akkor mostmár nincs mit tenni,de ha úgy érzed,hogy az előző fiúval jelentéktelen volt,és ezt fogod elsőnek érezni,akk nincs semmi baj:) ha szereted a fiút,akkor tudod mi a dolgod:)
2010. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

és ha megölünk valakit, de megbànjuk akkor "meg se történt"


igen is megtörtént! Te meg nem vagy szüz!Hazudgàlsz össze vissza!

2010. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hibáztál, elmúlt, van barátod, akit szeretsz...úgy tudja,h szűz vagy, tehát vlsz extrán figyelmes lesz veled, nem várja, h profi legyél. Sztem ne parázz, menj bele, m nem veszíthetsz semmit. :D
2010. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Dugasd meg magad, és utána tegyél fel egy kérdést "Lehetek-e terhes?" címmel
2010. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!