Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » ANnyira szeretnek szeretkezni...

ANnyira szeretnek szeretkezni vele! Velemenyetek?

Figyelt kérdés

VAn egy baratom...most hetvegen lesz 1 honapja es egy hete,hogy egyutt vagyunk,nala tudok aludni 70%..es ha nala alsozk tutti megtoretenik.NAgyon felek,nem vagyok mar szuz,mert hibat kovettem el es na...de csak 1x voltam fiuval.8 honapja.fajt,es felek,hogy nemrtetszik majd ahogyan csinalom..

Szerintetek megeri lefekudni vele?Nagyon szeretem s o is engem.En azt modnm,hogys zuv vagyok,szerintem ugysem evszi eszre,hiszen az az 1....

16/L es 17/F


2010. okt. 6. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
jól kezdödik....
2010. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Olyan nehéz őszintének lenni? Ha rendes akkor jobban oda fog figyelni és neked mág fájni sem fog.
2010. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
F@szért kell hazudozni?! Nem amiatt fog visszautasítani, mert rosszul csinálod, hanem amiatt, hogy hülyének nézted.
2010. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
R!bancozz nyugodtan.nemerdekel.mert nemvagyok az.Egyszer hibat kovettem el,megbantam,azota volt nagyon sok baratom egyikkel sel volt szex,mert nemakartam.Azert mondom azt,hgy szuz vagyok,mert szegyellem h nem vagyok az es ugysem veszi eszre,es nagyon szeretm:X
2010. okt. 6. 20:22
 5/17 anonim válasza:

"megéri lefeküdni vele?" hát ezen behalok. ezek szerint az ellenszolgáltatás része kimaradt a fogalmazásodból:P

ha azt állítod neki hogy szűz vagy, akkor nem lehetnek olyan elvárásai feléd, mint egy profi tapasztalt lány felé.

de sztem kár átverned azzal hogy még szűz vagy. inkább mond meg neki,h hülye voltál 8hónapja,de azóta már okos vagy

2010. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
79%

"csak 1x voltam fiuval.8hónapja"..."azóta volt nagyon sok barátom de egyikkel se volt szex"

na ez így nagyon jól hangzik. mennyiségre mész?

2010. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Késő bánat, ribgondolat.
2010. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Persze,nyugodtan feküdj le vele.Most már csak nyerhetsz.Előbb-utóbb úgyis megtörténne.Nem fogja észrevenni hogy hazudtál,bár nem értem miért volt fontos hogy szűznek higgyen.

Túl sokat problémázol.Ne tedd bonyolultá,mert nem az.

2010. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Decoy válasza:

légy őszinte vele...és tőled függ hogy le akarsz feküdni vele és tod védekezni gumival stb...

Nem akarom hogy 2 hét múlva feltedd a kérdést: Terhes vagyok:OXD:S:$ meg ilyenek... úgy is tom hogy ki teszi fel a kérdést mert ilyen béna helyesírást sose láttam és ha azt mondod hogy gyorsan írtál akkor is nagyon béna vagy... este inkább a helyesírási szótárt olvassátok közösen...

csak ennyit akartam

Wilson

2010. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

20:26 véleményét osztom. 8 hónapja történt az a kis "hiba", és "azota volt nagyon sok baratom". 8 hónap alatt hogy lehet valakinek nagyon(!) sok barátja? Hacsak nem vagy ribanc természetesen, mert hát ugye "nem vagyok az"...ahapersze.látjuk

am meg nem kéne hazudni sztem a barátodnak. már alapból így kezditek a kapcsolatot? nem hangzik túl jól..

2010. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!