Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a férjem állandóan szeretkezni akar? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ha rajta múlna akár egy nap 3-4szer is együtt lenne velem de van már két gyermekünk és nekem sajnos nincs időm,energiám állandóan rá.És ha este nemet mondok akkor besértödik,mert nem érti meg,hogy fáradt vagyok és nincs kedvem hozzá.
2009. aug. 10. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Napi 3-4 az gyerekek mellett tényleg nagyon sok, de azért napi 1-et vagy kétnaponta egyet megadhatsz neki és akkor nem lesz veszekedés.
2009. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha engem kérdezel, inkább a minőség mint a mennyiség!

F/38


Elgondolkodtam 1 picit a Te férjed mivel foglakozik?


Mn.-on tudod, hétfőtől péntekig napi 3-4?

Nyaraláskor..........Ok!


Válasz:

Add fel a farod, ha nem akarod a szomszédba küldeni!

2009. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. A párom naponta igényli a szexet, én ezzel szemben nem. Ha fáradt vagyok és kimerült, sokkal jobban tud esni egy ölelés és némi szeretgetés...És szerintem ez normális. Mellesleg észrevettem, hogy sokkal jobban élvezem az együttléteket ha nem csináljuk olyan gyakran. Próbáld meg ezt megbeszélni vele, mert az ő érdeke is, hogy ne csak azér feküdj le vele, mert be adod a derekad, vagy mert tényleg akarod.
2009. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
talán ha szeretkeznél vele?
2009. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beszélj vele, ha teheted, naponta egyszer szexeljetek-érdemes esténként,intim mosakodóval tisztálkodnod.Ha menstruálsz is akarja?

Ha mondjuk 20-25 évesek vagytok ez még nem olyan extrém, de én is a minőség mellett voksolok.

Fizikai munka vagy sport jót tenne neki.Ha szerencsés vagy nem biszexuális.

2009. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem le kéne ülni megbeszélni a dolgot. És megértetni vele, hogy vannak napok, mikor fáradt vagy és nincs kedved hozzá. És mondd meg neki bátran szerintem, hogy gondolja magát a helyzetetbe.
2009. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!