Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan zajlik egy ilyen...

Hogyan zajlik egy ilyen műtét? Szűzhártyáról lenne szó.

Figyelt kérdés
Még nem voltam nőgyógyásznál. Párommal próbálkoztunk, de nagyon nehézkesen és fájdalmasan megy a dolog. Nem velem van a gond, nem görcsölök, szeretném már nagyon, de mégse megy. Van egy olyan gyanúm, hogy vastag a szűzhártyám, bár ezt magamtól nem tudom megállapítani. Azt tudom, hogy műtéttel ezen könnyen lehet segíteni, de mégis, hogyan zajlik pontosan ez a beavatkozás? A nőgyógyász ott helyben ripsz-ropsz elvégzi, vagy be kell feküdni? Válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 28. 11:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

...azért azt csak tudom, hogy megvan-e még! Akkor fajulnának el a dolgok, ha nem tudnám, nem?


Egyébként tárgytalan. Másodszorra sem sikerült, elmentem dokihoz, megállapította, hogy még mindig megvan, és megoldotta a problémát. Nem volt semmi baj, de azért jó lett volna előre tudni, PONTOSAN hogyan működik... mindegy. Köszönök minden hasznos választ és az üres picsogókat megkérném, hogy inkább menjenek a terhes-vagyok-e-vagy-nem kérdésekhez, és ott sápítozzanak.

2010. dec. 6. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!