Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan zajlik egy ilyen...

Hogyan zajlik egy ilyen műtét? Szűzhártyáról lenne szó.

Figyelt kérdés
Még nem voltam nőgyógyásznál. Párommal próbálkoztunk, de nagyon nehézkesen és fájdalmasan megy a dolog. Nem velem van a gond, nem görcsölök, szeretném már nagyon, de mégse megy. Van egy olyan gyanúm, hogy vastag a szűzhártyám, bár ezt magamtól nem tudom megállapítani. Azt tudom, hogy műtéttel ezen könnyen lehet segíteni, de mégis, hogyan zajlik pontosan ez a beavatkozás? A nőgyógyász ott helyben ripsz-ropsz elvégzi, vagy be kell feküdni? Válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 28. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


"egy altatásos 5perces műtéttel kicsit megnagyobbították a rést. Még aznap haza is mehetett"

2010. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eddig hányszor próbálkoztatok?
2010. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer, nem volt még alkalmunk másodszorra. Persze nem biztos, hogy ez a helyzet, de tény, hogy azt hittem, simán menni fog. És nem ment.
2010. szept. 28. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer? Na ne viccelj már! :D Nehogy azt hidd, hogy mindenkinek simán megy! Pszichésen még nem voltál kész a dologra, ezért a tested nem engedte. Próbálkozni kell még...
2010. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

Pontosan hasonló "problémám" volt. 16 ées voltam, nagyon szűk volt a hüvelyem. Barátom pedig vastag nemiszervvel rendelkezik. Az elején nekünk se ment, vagyis olyan szűk voltam hogy nem is próbáltuk. Ujjazott, nagyon sokat. Először egy újjal, majd mozgatta, tágított óvatosan. Úgymond , ellazított, szeretgetett nem sűrgetett semmit pedig tapasztalt idősebb férfi (van egy kis korkülönbség) Körülbelül júniusban kezdtünk együttlenni és december elején történt meg az első tényleges szex. Én addig kielégítettem őt és tulajdonképpen őis engem.

Azóta is együtt vagyunk (4éve) néha még fel is emlegeti mennyit szenvedett velem:) Szerintem megérte.

SZóval ha hasonló problémád van, mint nekem volt megoldhatnátok ígyis.

Remélem tudtam segíteni.

20/l

2010. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19.32 - én azt hiszem, hogy készenálltam. El is élveztem, csak rohadtul fájt. Utána leellenőriztem, még mindig megvolt a hártya. Át kellett volna szakadnia, nem? Nem vagyok tapasztalt, de azt tudom, hogy ennyire nem szabadott volna, hogy fájjon... Persze, jó volt valamennyire, de legközelebb azért már csak az élvezetre szeretnék koncentrálni.


Ha ez a gondom, ha nem, akkor is szeretném tudni, hogyan zajlik egy ilyen műtét.

2010. okt. 4. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem is nagyon fájt, és még a 4. alkalom sem volt kellemes... Elélvezni meg aztán végképp nem tudtam volna, úgyhogy hidd el nincs veled probléma! Nem törvényszerű, hogy már a második olyan hűdeszuper legyen! Vannak olyanok, akiknek be sem tudja tenni elsőre a srác... És attól még hogy te azt hiszed készen állsz, nem biztos hogy ténylegesen készen is állsz! A műtétről nem tudok nyilatkozni, de ha ezzel odaállsz egy orvoshoz úgy hogy még csak egyszer szexeltél, tuti hogy kiröhög!
2010. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
...jó, de én akkor is szeretném tudni :D
2010. okt. 4. 22:31
 9/11 anonim válasza:

Csúnya rossz dokibácsinak hatalmas dorongja van amivel elöször jól fejbe ver utánna meg elvégzi a piszkos munkát:)

Semmit nem fogsz érezni...utánna meg mehetsz boldogan:D

Így zajlik ez mindenhol.

2010. okt. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nusz ***** válasza:

és honnan tudod hogy még megvan a szűzhártyád!? az nem egy olyan dolog ami teljesen zárt hanem van rajta egy kis lyuk hiszen azon távozik a menstruációs vér...

és egyből a műtét??? te jó ég, hova fajulnak ezek a dolgok?

2010. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!