Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hívjak fel egy ribancot, hogy...

Hívjak fel egy ribancot, hogy veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy 20 éves vagyok és még szűz. Engem nem zavar kimondottan, de cikinek tartja mindenki. Nem vagyok egy stréber vagy ilyesmi aki szóba sem tud állni egy lánnyal. Szó sincs ilyenről, csak egyszerűen nem adódott alkalom sexre. Nem volt tartós kapcsolatom, mert akinek én bejöttem nekem nem tetszett és aki nekem jön be annak én nem tetszem.

A lényeg, hogy mindenki szerint 20 évesen ciki szűznek lenni(szerintem nem az). Ezért gondoltam egy k.vára de kicsit félek a betegségektől. Körülöttem már mindenki volt nővel legalább egyszer.


2010. szept. 12. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne utcalányokkal próbálkozz, azzal magad alázod meg, keress egy lányt aki tetszik és össze fog jönni, ha nem elsőre de a 3. lánnyal már biztosan
2010. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de félek, hogy béna leszek az ágyban és a csaj szakítani fog ezért. Állítólag, egy kapcsolatban fontos a jó sex.
2010. szept. 12. 13:44
 3/10 anonim válasza:
100%
miért szakítana ezért? mindenbe bele lehet jönni:D felesleges ezen izgulni, és is féltem h elsőre béna leszek, bár én lány vagyok, de mikor eljutsz odáig ösztönösen menni fog:)de egyetértek, csak azért h meglegyen nem biztos h megéri úgy h összeszedj vmi betegséget, keress inkább egy tapasztaltabb lányismerőst aki belemegy, vagy várj még egy kicsit, ne mások véleménye érdekeljen:)
2010. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha rusnya vagy, akkor igen :-DDD

de most komolyan.mért hagyna el a lány azért, mert sz vagy, meg az első együttlét nem jó?az esetek többségében az első szex nem szokott vmi nagy durranás lenni.össze lell "szokni".

2010. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó kettővel.Nekem is jó lenne egy ilyen tapasztaltabb lány ismerős:)
2010. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, hogy az vagy! Adj le egy kicsit az igényeidből lány téren :)


Különben én is így vagyok, csak fordított helyzetben... az a különbség, hogy engem nem zavar a szüzességem :)


18L

2010. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben már rég elmentem volna k*rvázni:)
2010. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Aki annak tartja, az sokat elárul magáról.

K.rvázni nem éri meg. Drága mulatság ahhoz, hogy kövesd a divatot. (A farmermadrág jobban megéri)

Attól meg ne félj, hogy bénázol. Az első alkalommal nekem se ment valami fényesen, de a barátnőm azért ment bele a szexbe, mert szeret, és nem azért mert elsőre álmai orgazmusát akarta. Később pedig belejön mindenki, főleg egy szeretetteljes kapcsolatban, meg ha utánajár, hogy ami nem ment jól, azt hogy érdemes.

2010. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne elmondani a leendő barátnődnek? Nem vérzel, vagy ilyenek :D


egyébként meg EGYÁLTALÁN nem kizárt, hogy egy kezdő ne lenne jobb egy kiélt, nagy méretü falu bikájával

2010. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne már, annyira kevés ilyen ember van mint te...fogd fel pozitívumként (már ha tényleg nem vagy kocka) és ehhez a többieknek semmi közük
2010. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!