Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 éves pesti pasi vagyok és...

27 éves pesti pasi vagyok és még szűz! Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretném már elveszíteni! Pedig ronda sem vagyok, eddig nem tudtam ismerkedni, leblokkoltam ha oda került a sor, hogy érdekelt volna egy lány.
2010. szept. 6. 18:36
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Én szerintem az vagyok..
2010. szept. 12. 22:31
 32/41 anonim válasza:
Te egy félös pö.cs vagy már bocs. Arra vársz hogy valaki oda menjen és megbas.szon téged ? baz.dmeg tegyél ellene azért mert itt nézegeted a kommenteket szüz maradsz , keress egy csajt nem is hanem találj ;) és ne félj hanem cselekedj !!!!!!!!!!
2010. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
én F/25 vagyok és soha életemben nem voltam még konkrétan nővel.Mert nem voltam még szerelmes.Tetszett már ez is,meg az is,de egyik sem kellett igazán,vagy ha meg igen,akkor más körülmény volt a gátló tényező.Egyszóval nem történt velem ilyesmi,de nem zavar. Egyrészt mer nem lóverseny ez,szexelni a kutyák is tudnak,nem nagy művészet,ráadásul egy férfi hosszabb ideig megőrzi a szexuális vonzerejét mint egy nő.Nőknek kell kapkodniuk. Ha egyszerüen nincs alkalmas partner,akkor én egyáltalán nem látom értelmét csak úgy összeállni akárkivel,semmi értelme._Meg ha nem is volt valaki igazán vonzalomban mással,akkor miért zavarja annyira ez a szexelhetnék,számomra érthetetlen.Eleve csak a nőkön látszik hogy szüzek,mert van szűzhártyájuk.Férfiaknál semmi látszata nincs is kb. a dolognak biologiailag. Engem csak akkor izgatna ez a szexelnék,ha látnék végre valakit akit megfelelőnek tartok.
2010. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
Baz.d.meg. Nem tudom mit kell várni na meg felkészülni rá ez csak szex és más semmi nem tudom miért kell készülgetni rá .
2010. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod csakúgy elveszteni, nem nagy dolog, találsz egy lányt aki tetszik és bekibekibekibe. Szerintem ronda lehetsz, vagy átlagos csávó kevés önbizalommal, és szerintem szortírozod a nőket, minél több nővel ismerkednél annál jobban menne a csajozás. Ehhez még nyilván jön hogy hatalmas elvárásaid lehetnek a nők felé. A férfiak 99% miért tudja elveszteni 20 éves kora előtt? Mert vágynak rá és aki szexelni akar az szexel, nemcsak hadovál róla. Aki éhes eszik. Szerintem csakis benned lehet a hiba, és tuti még az is maradsz egy pár évtizedig. Ez van.
2010. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az utolsóra! Egy csomó baromságot ír!

Lényeg ne görcsölj rá, majd összejön. Arra törekedj, hogy megismerj egy helyes, rendes lányt, a többi majd jön magától.

Nem attól leszel jó ember, hogy elveszíted. Ez csak a mai világ divatja. A környezetednek semmi köze amúgy sem hozzá.

Ha mondjuk ma elveszítenéd, mi lenne, holnap jön a következő nap, a 22-ike.

2010. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A hiba amúgy tényleg bennem van. De nem ilyen egyszerű..sajnos. Pl tényleg nem vagyok ronda, tisztában vagyok magammal, sőt, jó embernek is tartom magam. Irreális elvárásaim sincsenek..
2010. szept. 21. 07:00
 38/41 anonim ***** válasza:
Akkor mi a baj? Mik voltak azok a "körülmények", amelyek lehetetlenné tették a lépést egy lány felé?
2010. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Mit értesz blokkolás alatt?
2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A hiba benned van? Ez alatt konkrétan mit értesz?
2010. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!