Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 éves pesti pasi vagyok és...

27 éves pesti pasi vagyok és még szűz! Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretném már elveszíteni! Pedig ronda sem vagyok, eddig nem tudtam ismerkedni, leblokkoltam ha oda került a sor, hogy érdekelt volna egy lány.
2010. szept. 6. 18:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Nehezen ismerkedem, mert feszélyez a szüzességem. Tanácsot is kaptam: menjek el szórakozni a barátokkal. Nagyobb társaságban az ember jobban feloldódik...-elvileg. 29/L
2010. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nagyobb társaságban még jobban előjön a kontraszt, hogy lám, ők mennyire oldottak, te (mi) meg mennyire nem.


Írnál üzenetet?

2010. szept. 6. 21:05
 13/41 anonim válasza:

Én 13 14 éves koromban szexeltem elöször utána rendszeresen.

17/f

2010. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen vesztettem el, de belátom, hogy baromi nehéz a mai világban normális lányt találni, lassan 8 hónapja próbálok társat keresni, de képtelenség normális nőt kifogni. (K.rvázás és egyéjszakás kizárva.)

F/27

2010. szept. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem szintén.Csak vidéken lakom és 5 évvel fiatalabb vagyok.Valóban hol vannak a rendes lányok?
2010. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem menj el k*rvázni...

A férjem is úgy kezdte (nem velem), és most boldog család vagyunk...

2010. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Hát sajna ma mondjuk úgy nehéz normális embert találni...férfit és nőt egyaránt..

A netes ismerkedés sem rossz ötlet például!

De ha pécsi vagy akár meg is oldhatnám a problémád. :);)

2010. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy pest! De vaksi vagyok! :D

Előző voltam és 22 N

2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Jólesik látni az ilyen női felajánlkozásokat.
2010. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Jó hírem van a problémádra, ne aggódj! Az, hogy 27 éves vagy, csak átmeneti állapot, ez idővel (1 év alatt) elmúlik. Pestről el tudsz költözni, ez sem probléma. Az, hogy pasi vagy, azon ma már lehet változtatni egy drága műtéttel, úgyhogy ez is megoldható. Bár szerintem ez utóbbi a legnehezebb eddig, és a legdrágább is. Nincs is értelme szerintem. A szűzességedet meg úgy tudod elveszíteni, ha megdugsz valakit (legcélszerűbb egy lányt). Remélem segítettem (-:
2010. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!