Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 éves pesti pasi vagyok és...

27 éves pesti pasi vagyok és még szűz! Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretném már elveszíteni! Pedig ronda sem vagyok, eddig nem tudtam ismerkedni, leblokkoltam ha oda került a sor, hogy érdekelt volna egy lány.
2010. szept. 6. 18:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
gyorsan dugjál meg valakit mert az ilyenekből lesznek aztán a sorozatgyilkosok.
2010. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
14%
Bocs, de ha 27 évesen még szűz vagy, akkor sztem csak te gondolod úgy, h nem vagy ronda.
2010. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Költözz el anyádtól, és keress egy albérletet magadnak!


Előbb utóbb csak akad valaki akit felhívhatsz a péntek esti sörözés után a lakásodra..

2010. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Vagy menj el a Magnum szaunába!


Ott tuti nem maradsz szűz egy óráig se!

2010. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
Hát akkor eddig ki maradt az életedből a jó dolog.
2010. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Saját lakásom van.
2010. szept. 10. 10:25
 27/41 anonim ***** válasza:
62%
ha komoly kapcsolatban akarod elveszteni akkor nincs veled gond, hanem a mai világgal, ahol normális komoly kapcsolatot szerezni nehezebb, mint atombombát beszerezni a sarki közértből :), viszont ha már úgy vagy vele, hogy akár egy egyéjszakással is elvesztenéd, akkor meg nincs sok külömbség egy ribanc és egy k*rva között :), de ha a komoly kapcsolatra vársz, akkor azt azért tartd szem előtt, hogy minnél szűzebb valaki, annál nehezebb csajt szerezni :), szal inkább veszítsd el egy ribanccal, vagy akár egy k*rvával, minthogy elszalaszd a lehetőséget a normális csajoknál, akikkel igazi jó és komoly kapcsolatod lehetne a szüzességből kifolyólagos idegeskedésed miatt, én már csak tudom, össze se merem számolni, hogy anno hány csajjal nem lett semmi emiatt, oylan csajokkal akikkel úgy éreztem az egész életemet le tudnám élni... :(
2010. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 kukkumpityere ***** válasza:
sosem késő...inkább senkivel ne legyél, minthogy csak a szex miatt összeállj valaki utcasarki...
2010. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:

má nem azé de szegy fel valakit!!!!!!!!!!


tod kit? ugye??????????????????????????????

2010. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és 27 éves koromig szűz voltam. Fogtam egy pasit egyéjszakásban és elvesztettem a szüzességemet. Így már nem feszélyez a szüzességem és jöhetnek a rendes srácok!

De nincsenek rendes srácok sajnos:(((((

2010. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!