Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet elérni hogy eljussa...

Hogy lehet elérni hogy eljussak egy szüz lányal odáig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 22:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
vegyél térképet és akkor majd hamarabb eljuttok odáig..
2010. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
esetleg szeresd...?
2010. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ehm izgasd fel..nagyon...( v szerezz tapasztalatot ilyen téren XD..ha már felteszed ezt a kérdést az már rég rosz)
2010. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:D Állat!

Egyébként hosszú idő.. Ismerkedjetek össze és majd ha olyan komolyra fordul a kapcsolat majd akkor esetleg.. Szóval nem egyszerű dolog..

2010. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz ez jol jött
2010. szept. 4. 22:59
 6/11 anonim válasza:
Erőszakold meg aztán jóvan... mit sz*rakodsz? ha így közelíted meg a dolgot akkor szűz maradsz örök életedre te is...
2010. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha leszálltatok a Stadionoknál akkor leggyorsabban úgy tudsz, ha felszálltok az 1 es villamosra és az 5. megállónál leszálltok és ott a NÉPLIGET:)

Jah és arra a villamosra szálljatok ami a metro felé fordulva balra megy.

2010. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon nehezen sikerült odáig eljutni. Ha nem éreztem biztosan azt hogy valaki szeret akkor nem feküdtem le vele. Majd jött egy személy aki nem eröltette, bár látszott rajta azért hogy nagyon akarja. De kijelentette ha kell vár akármennyit amíg én úgy nem érzem úgy. Vele sikerült 3 hónap alatt eljutni odáig és azóta is boldogak vagyunk együtt. Mással egy év is kevés volt ahhoz hogy lefeküdjek vele. Szóval érezze hogy benned megbízhat. Beszélj neki olyan dolgokról ami azt igazolja hogy bízol benne és komolyan gondolod vele, nyílj meg előtte, utána már nem lesz gond, mert ő is bízik benned és lefekszik veled.

22/L

2010. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ki monta hogy én vagyok a szüz ??
2010. szept. 5. 11:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem arra céloztam hogy te vagy szűz!!! Hanem azt írtam le hogy nálam hogy zajlott le a dolog, mikor jutottam el odáig. Csak azt akartam ezzel, hogy lehet a ti esetetekben is segítene ez ami nálam bejött........
2010. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!