Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudjam elerni hogy...

Hogyan tudjam elerni hogy teljesen elazuljon?

Figyelt kérdés

Nemreg probalkoztunk a baratnommel az elsovel. Olyan tokeletesnek tunt az elejen. Megmasziroztam, raktam romantikus zenet, vegig pusziltam az egesz testet. Probaltam egy kicsit tagitani de annyira szuk volt neki hogy meg az ujjamat sem tudtam egy kicsit benyomni neki.

Utana megint kezdtem az egesz testet puszilgatni hatha ellazul es akkor probaltam be is rakni neki de meg hozza se ertem de mar nyavajgot:S nem tudom hogy mitol hisz nem fajhatot neki mert nem raktam be.

Mikor probaltam benyomni akkor meg mindig visszatartot. Letezik hogy ennyire felne a fajdalomtol? Utana meg inkabb abbahagytam mert kifutottunk az idobol.


Mit ajanlatok hogyan tudnam jobban ellazitani? Vagy hogyan tehetnem neki tokeletesebbe?


(Bocs az ekezetek miatt.)


2010. okt. 2. 19:22
 1/9 rozika10 ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint tényleg fél a fájdalomtól, sikositó sok gyengédség, esetleg orálisan ezen tul kell esni, utánna jobb lesz nem rögtön de idővel.
2010. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

en tisztaba vagyok vele sikositott kellene vegyek az lehet h sokat segitene:) en ugy erzem hogy szinte maximalasn mindent megtettem annak erdekeben hogy jo legyen neki is


csak hat nah fel.... (megertem)

2010. okt. 2. 19:32
 3/9 anonim válasza:
Tudod a puszilgatáson és a masszírozáson kellett volna még más izgatás is mielőtt megpróbálod berakni... Vagy ez csak nekem alap?
2010. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ja és vele kéne megbeszélni nem velünk. Ha nem működik együtt hogy megoldjátok akkor nem érdemes vele lenni és ezt lánykánt mondom.
2010. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:
100%

wahahahahha:DD

[..]Utana meg inkabb abbahagytam mert kifutottunk az idobol. [..]

EZ MI??:DDD....xd

az első együttlét ne egyen már időhöz kötve:(


mellesleg szerintem:

a nők kicsit másképp működnek mint mi.

nekünk kemény lesz a f@szunk és mehet is.

nekik még ilyen lelki b&ziságok is vannak.

ezt kéne rendbe tennetek..

o.0 !!

2010. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:
100%

.Allison. válasza:

[...]


ja ott is a pont.

nem hangzott túl soknak az előjáték sem:)

2010. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

volt elojatek majdnem masfel oraig tartott.

amugy az h kifutottunk az idobol en nem akartam azt hogy meglesz es egybol mars haza hanem ott szerettem volna maradni vele dehat mivel a szulei is hazajonnek munka utan nem igazan jott volna ossze....

2010. okt. 2. 19:40
 8/9 anonim válasza:

nálunk is hasonló a helyzet, csak én vagyok a lány.


kérdésem az, hogy barátnőd járt-e már nőgyógyásznál ?

ujjaddal sikerült-e már kielégítened ?

(nem kell leírnod, de kérdezd meg tőle, hogy ő már elégítette-e sajátmagát, vagy érdeklődj esetleg, hogy tampont használ-e, és ha igen, az szokott-e fájni neki.)



én elmentem nőgyógyászhoz, megnézett, kiderült, hogy még a szűzhártyám előtt van egy bőrredő, és ultrahang zselével megvizsgálta, így elhúzódott. így már a barátnomnak is sikerült közelíteni arrafelé, és 1 hónap múlva, mikor a méhnyakrák oltásom engedi, talán akadálytalanul el tudja venni a szüzességem.


szerintem mindenképp érdemes lenne szakemberhez fordulni.

ez egyikőtöknek sem jó. te éhezel rá, és egy ideig tűrni fogod, hogy nem megy a dolog, de ő is érezni fogja, hogy nem sokáig bírod, és ettől csak mégjobban fog stresszelni.


remélem segítettem !

16/L

2010. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szex közben nemcsak neked kellene aktívnak lenni, hanem a lánynak is. Amikor először feküdtem le az akkori barátommal mindketten aktívak voltunk. Bár az akkori barátom idősebb volt, már egyetemista én akkor 17 éves. Pl. A kedvenc énekesem szólt a háttérben, amitől teljesen elalélok még szex nélkül is (Depeche Mode Martin L. Gore-ja). És a pózra is oda kellene figyelni, mert pl. ennyi év után én háton fekve felhúzott lábakkal nemigen szeretem, mert akkor a hüvely sokkal rövidebb lesz és fáj ha a párom így lök. Sokkal jobb pl. a fordított lovagló, ahol a lány tudja szabályozni, h. milyen mélyre menjen beléd. Nekem azóta is a legjobb, pl. ha hátul jön belém a párom, hátul állva, kutya, fordított lovagló, vagy az oldalt fekve és ő hátulról teszi belém a farkát.
2010. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!