Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnánk a barátommal...

Hogy tudnánk a barátommal elérni, hogy kevésbé fájjon az első alkalom?

Figyelt kérdés
16/L
2011. ápr. 24. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen alapos petting, síkosító. La zitás. Nagyon nagy szerelem és odaadás.
2011. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok petting.Nem csak előtte közvetlenül,hanem hetekig,hónapokig előtte,hogy ismerkedjetek egymás testével,táguljon a puncid stb.
2011. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

már több hónapja pettingelünk de néha még az is kellemetlen :/ Ezért tartok az első alkalomtól

2011. ápr. 24. 16:01
 4/6 anonim válasza:
Mi is pettingeltünk(kivétel ujjazás)és az első próbálkozást szinte el sem kezdtük,mert rettenetesen fájt és kértem hogy hagyja abba. Nem túlzom el ha azt mondom nagyon fáj az első, még én sem vagyok túl rajta....de majd valahogy kibírom,én szűk vagyok,és nedvesedni sem nagyon tudok,de ez az én problémám, és még mielőtt bárki azt irja,mert .... SZERETEM és akarom,mégis fáj...
2011. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazás. Először a csiklód ingerelje, hogy picit kitágulj. Utána csak 1 ujjal, mehet így hetekig-hónapokig, ahogy érzed. Körkörösen is csinálhatja, attól eléggé tágulsz. Aztán 2ujj, és lehet növelni,d e csak szép lassan. És elég sok idő kell hozzá, 10 alkalom biztos. És még azis kevés szerintem...Szóval hajrá!
2011. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat:)
2011. ápr. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!