Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám elérni hogy...

Hogy tudnám elérni hogy egyszerre menjek el a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ma nálam volt a barátnőm, és őrülten elkezdtünk csókolózni.Aztán menyultam a bugyijába és epkezdtem ujjazni (csak most ujjaztam életemben elôször...). Aztán nég olyan 5-6 pecig ujjaztam aztán elkezdte verni nekem. és olyan 5-6 perc alatt elélveztem:.:/ megkérdeztem a barátnőm hogy ő mikor fog elmenni, és aztmondta hogy neki még kell egy idő, aztán még 2-3 percig ujjaztam, és kihútam a kezem. Aztán már csak csók volt.

Ez nem volt rossz a baràtnőmnek hogy hamar elmentem, és ő nem ment el? A barátnőm nem szűz velek ellentétben. Nek tudtok valamit mondani hogy a következő ileynnél, esetleg már dugásnál ő is eltudjon menni, mert nekem orgazmus után nincs kedvem már nagyon semmit csinálni.

16/F


2011. máj. 30. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyakorlás a titok nyitja.
2011. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell, de nemcsak együtt, hanem te is gyakorolj, hogy minél tovább bírd.


És ne úgy állj hozzá, hogy neked már nincs kedved utána semmit sem csinálni, hanem úgy, hogy szereted, és azt akarod, hogy neki IS jó legyen.


Az meg, hogy "dugásnak" nevezed az első együttléteteket...legyél már kicsit férfi. :)

2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kisgyerek agyilag
2011. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt egy lány se képes elmenni. Előjáték semmi, csak be a bugyiba és ujjazni, mi?

A lányok egyáltalán nem úgy "működnek", mint a fiúk. Semmit nem jelent, h szűz-e v sem, finoman kell vele bánni mindenképpen. Simogasd, cirógasd gyengéden, legyen ő a középpontban, ha erősebbet v ujjazást igényel, azt jelezni fogja úgyis.

Esetleg meg is lehet beszélni a dolgokat (pl közben vigye úgy a kezedet, ahogy neki jól esik stb.)

Sajnos a fiúk és férfiak többsége úgy ujjazza, simogatja barátnőjét, ahogy ő szeretné, ha kiverné (rem. érthető, tehát olyan ütemben, olyan erősen stb.) Pedig a lányoknak sokkal-sokkal érzékenyebb a csiklója.


Még annyit, hogy a "dugás" utáni utójáték sem utolsó szempont. Ugyanis, mivel szűz vagy, számíthatsz arra h 1-2 percnél úgyse fogod tovább bírni, ezért a lány nyilván örülni fog neki. Hidd el szerintem így van esély arra, h a lány kitart melletted, és tudtok gyakorolni.

2011. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nemfolytaattad,mert meguntad?

száánalmas!és kielégitetlenül hagytad?!

pf.

attól,mert te hamar elmész és vele többet kell foglalkozni attól még ő is kiérdemelheti,hogy végigvidd amit elkezdtél.

Dugásnál,ahogy te mondod pedig 2x annyit kell vele foglalkozz,hanem nem kerül a csúcsra és ha te ígyállsz hozzá a dolgokhoz akkor úgyotthagy ,mint szart a klotyóban öregem!

2011. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1sőre sose bírja senki.1x verje ki neked,várjatok 5-1Opercet és utána mehet tovább,teis többet fogod bírni.hanem szorítsd el a tövénél,megállsz,majd kened tovább.ennyi.
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
na ezért nem keztek L.O.S.E.R. szűz pasikkal... nyomorékok...ennyit érnek...abbahagyom mert eluntam.. csaj helyébe azonnal szakítottam volna... 23/N Veled egyszerre elmenni??? Még külön külön se vagy képes rá...mert "elunod"...akkor ezek szerint majd ha elkezdetek szeretkezni akkor addig d*god még van kedved? Hát grat...
2011. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor örülök, hogy a barátom szűzen is normális volt velem. neki az volt a legfontosabb, hogy nekem is jó legyen. és több mint fél év után is az a legfontosabb.. hát de te.. pff.. a barátnőd helyében már rég otthagytalak volna két pofon kíséretében..
2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!