Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel mindig egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel mindig egyszerre élvezünk el. Ez kivételes dolog?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az:D
2010. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

szerintem is:)de ez mitől van?azért mert valóban szerelmesek vagyunk egymásba és nem csak úgy mondjuk?

de tényleg mindig ugyan arra az ütemre megyünk el...csak párszor volt hogy én egy két ütemmel később

2010. szept. 10. 20:51
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én is mindíg egyszerre élvezek el a barátommal.



17/l

2010. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyes kultúrák úgy tartják, hogy mikor két ember szeretkezik nem csak a testük fonódik össze, hanem a lelkük is.

Ha a két ember szorosan kötődik egymáshoz (nem feltétlen szerelemre gondolok) és/vagy egymásra igazán nyitottak, nagyon egymásra tudnak hangolódni. Az egyik fél orgazmusának kezdetekor a másiknak is beindul az. Van úgy, hogy észre sem vehető kinek indult előbb. Az efféle orgazmus (mivel egyszerre mindkettőjüknek indult el) klasszisokkal nagyobb élményt nyújt mindkettőjük számára.

Az ezután jelentkező szédülés, és az egész teste érintő zsibbadás-szerű érzés normális. Ilyenkor célszerű ügyelni arra, hogy ne hirtelen keljetek fel az ágyból, mert ájulás is lehetséges (olyankor meg némi cukrot fogyasztani).

Óvszerrel a tapasztalatom szerint ezt nem lehet elérni, vagy csak nagyon nehezen.

2010. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem ez nagyon jó dolog,és érzés.

Hogy csináljátok?:D

Nah jó,csak vicceltem! Én még csak 2-3 alkalomal voltam így a párommal,hogy egyszerre élveztünk el,de el kell h mondjam Isteni!:)

2010. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kivételes sztem.

Engem nagyon izgat, amikor hallom, érzem, hogy a partnerem mindjárt elmegy, és ettől én is azonnal elkészülök.

2010. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok lany van aki nagyon nehezen tud elmenni, vagy epp csak 1 vagy 2 pozban. En pl sosem tudnek elmenni egyszerre vele mert en ugy nem tudok elmenni ahogy ot el tudom vinni, es vica versa :>
2010. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Mekkora mákos vagy. Én bazi nehezen megy. Sőt csak egy pózba. 19l
2010. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van h. többször sikerül elélveznem,de sokszor van h. amikor a párom elélvez akkor nekem is van orgazmusom.Mi megszakításosan csináljuk, szóval amikor kihuzza akkor én is élvezek vele.
2010. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincsen semmi extra.

A pasinak célszerű ilyenkor a nőhöz igazodnia, mert a pasiknak könnyebb.

Ennyi a titok.

Szerintem azért ez sem mindig a legjobb, mert nem feltétlen tudod a nőt végig vinni az úton, mert a férfiak orgazmusa általában rövidebb mint a nőé.

De kétségtelen: a csajok imádják.

2010. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!